Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για επιστροφη Thomman


manuchao1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει το κοπέλι έχει εν μέρει δίκαιο, αλλά ρε φίλε μην γίνεσαι υπερβολικός χωρίς λόγο και μιλάς για συμφέροντα και αλλά τέτοια, έχω επιστρέψει μια βελόνα για πικ απ (115Ε) και ήρθαν τα λεφτά σε  12 μέρες, και μου ζήτησαν και συγνώμη. Α! επί σεις λάβε υπόψιν αυτά που σου είπε ο Superfunk. Για πρόσφατη παραγγελία μιλάμε είναι και οι γιορτές μην ξεχνιέσαι.

 

Ο Thomman είναι φάουλ και ας τον αγαπάμε.

 

και όμως τα + είναι παραπάνω από τα πλην και ειδικά όταν επιστρέφεις τον χρεώνεις και κάποια χρήματα γιατί αναγκάζεται να το δώσει ως b-stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και όμως τα + είναι παραπάνω από τα πλην και ειδικά όταν επιστρέφεις τον χρεώνεις και κάποια χρήματα γιατί αναγκάζεται να το δώσει ως b-stock

Να του στείλουμε και κάρτα με συγγνώμη τότε ρε παιδιά.

Τι λέτε τώρα;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να μπορειτε να κοιμηθειτε ησηχοι τα βραδια,Ο θωμας τελικα μετα απο καθυστερηση μ τ εβαλε τα λεφτα+οτι δεν μ αφαιρεσε τα μεταφορικα που επρεπε κανονικα να πληρωσω.Για ποιο λογω δεν ξερω  8)τΕλος κομπλε λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπορειτε να κοιμηθειτε ησηχοι τα βραδια,Ο θωμας τελικα μετα απο καθυστερηση μ τ εβαλε τα λεφτα+οτι δεν μ αφαιρεσε τα μεταφορικα που επρεπε κανονικα να πληρωσω.Για ποιο λογω δεν ξερω  8)τΕλος κομπλε λοιπον.

Μεταφορικα δεν πληρωνεις νομιζω σε τετοια περιπτωση.

Εγω τουλαχιστον δεν πληρωσα οταν εκανα επιστροφη και πηρα πισω τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου