Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για επιστροφη Thomman


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οταν επιστρεψεις κατι που εχεις αγορασει απο τον θωμα και ζητησεις επιστροφη χρηματων ξερει καποιος μετα απο ποσο καιρο σ λενε?

Πχ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ την κιθαρα κ εχει φτασει εδω κ 3 μερες τους εστειλα μαιλ προχθες μ ειπαν θα την ελεξουν και θα μου πουν αλλα ακομα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπέρα,κοίτα όσο αφορά επιστροφή χρημάτων τα περισσότερα eshops είναι της υπομονής,πόσο μάλλον ο Θωμάς που εξυπηρέτει όλη την Ευρώπη κ όχι μόνο!

Είχα μια παρόμια ιστορία με καθυστέριση παραλάβης.

Οπως είπε κ ο προλαλίσαντας μην ανυσηχείς θα τα πάρεις τα χρήματα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φτασουν τα χρηματα στα χερια σου πρεπει να περιμενεις να επιστραφει το προιον στα χερια τους, να το ελεγξουν, να καταθεσουν τα χρηματα στην καρτα σου, να φανει η καταθεση στην καρτα σου.

 

Εχω παρει χρηματα πισω, απλα περιμενα να γινουν τα παραπανω

Εγιναν σε λογικο χρονο και χωρις περαιτερω καθυστερηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρ παιδια.

Εχω επιστρεψει μια κιθαρα στον θωμα.εδω και 9 μερες εχει φτασει σε αυτους κ ζητησα επιστροφη χρηματων.Εχουν περασει 9 μερες κ δεν τα εχουν βαλει τα λεφτα ακομα.Του στελων ενα mail χθες μου λεει λογω του φορτου εργασιας υπαρχει μια μικρη καθυστερηση θα σας ενημερωσουμε το συντομοτερο.Τι να κανω?να περιμενω λετε αλλες 2 μερες?να τον παρω τηλεφωνο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαμος γινετε αλλα περιμενω τα λεφτα να μπουν.Δηλαδη προηγητε αυτος που εχει παραγγηλει δεν το καταλαβα?Γιατι οταν παραγγελνεις σ στελνουν κατευθειαν κ οταν ζητας επιστροφη χρηματων δεν ξερω μετα απο ποσο καιρο.

Το καταλαβαινω οτι μπορει να γινετε χαμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επιτρεπεται για τι ποσον μιλαμε?

 

δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις αλλα ριξε ενα τηλεφωνακι παντως δεν χανεις τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου