Προς το περιεχόμενο

gregg - βαλς


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα λιγο την προσοχη σας.

 

Οι ικανοτητες μου στο συγκεκριμενο οργανο ειναι μαλλον ανεπαρκεις, αλλα χαιρομαι παρα πολυ να παιζω και ενιοτε να γραφω.

 

Ειναι ενα μικρο και οχι συνεπες σε καποια φορμα κομματακι σε 3/4 (ισως και βαλς - ο τιτλος ειναι για πρακτικους περισσοτερο λογους)

 

Η μελωδια οφειλεται σε μια φιλη και ειναι αφιερωμενη σ'αυτη.

 

Θα ηθελα τους σχετικους του φορουμ αν θελουν να σχολιασουν και επι οποιων τεχνικων ζητηματων νομιζουν πως αξιζει. Εν προκειμενω το παιξιμο εχει καποιες ηθελημενες καθυστερησεις στο tempo γιατι σκεφτομουν οσο επαιζα και εν μερει το κομματι ειναι αυτοσχεδιαστικο.

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για την ακροαση παιδια.

 

Χρονια πολλα.

 

Γρηγορης.

waltzf#.mp3

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρεσει....δεν ξερω βεβαια αν διεκδικεις δαφνες πρωτοτυπιας, καθως ειναι πολυ δυσκολο κατι τετοιο ειδικα με αυτο το υφος. Θα μπορουσε να ειναι καποια νυχτερινη του Chopin. Και παλι like παντως.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δαφνες προτωτυπιας σε καμμια περιπτωση.

 

Το πιανο τωρα πια γεμιζει ευχαριστα (ή δυσαρεστα) καποιες ωρες μεσα στη βδομαδα αν ειμαι τυχερος.

 

Αυτο που διεκδικω με αυτο ειναι 3:21 ευχαριστα λεπτα καποιου που θα το ακουσει.

 

Θενκς.

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε συ Gregg ανεπαρκείς οι γνώσεις σου ? Σε μένα πάντως (που δεν είμαι διπλωματούχος πιανίστας  :) ) μου ακούγεται πολύ όμορφο !

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιώθω ρε Γρηγόρη ..... δεν είναι υπέροχο να μπορείς που και που να εκφραστείς μέσα απ'το βασιλιά των οργάνων ? τι ωραίο που είναι το άτιμο  :)  όταν μπορώ και βρίσκω χρόνο το τιμάω κι εγώ και πολλές φορές με βρίσκει το πρωί με τ'ακουστικά στ'αυτιά .

 

όμορφο το βαλσάκι , ταξιδιάρικο  ;) 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου