Προς το περιεχόμενο

Κατα πόσο είναι μουσικός ένας ντράμερ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τους κρυφο-μη-υποστηρικτές,μέχρι στιγμής εκτός απο κρυφογελάκια,δεν έχω δει ακόμα κατάθεση,σαφούς και εμπεριστατωμένης απόψεως

 

Με το συμπάθειο τι ακριβώς περιμένεις να διαβάσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλαδή θέλεις να έρθει κάποιος πχ που δεν θεωρεί τους ντραμερ μουσικούς και θέλεις να κάνετε συζήτηση με επιχειρήματα;

Χωρίς παρεξήγηση και πάλι, αλλά εσύ με την δική σου εμπειρία ως ντράμερ θεωρείς πως είναι θέμα που μπορεί πχ στο τέλος να καταλήξει ότι είναι ζήτημα άποψης και όχι κάτι αντικειμενικά ορισμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θέλεις να έρθει κάποιος πχ που δεν θεωρεί τους ντραμερ μουσικούς και θέλεις να κάνετε συζήτηση με επιχειρήματα;

Χωρίς παρεξήγηση και πάλι, αλλά εσύ με την δική σου εμπειρία ως ντράμερ θεωρείς πως είναι θέμα που μπορεί πχ στο τέλος να καταλήξει ότι είναι ζήτημα άποψης και όχι κάτι αντικειμενικά ορισμένο;

 

+1

 

Melodic Drummer βρισκω λιγο ακυρο το ερωτημα.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι άποψη έχω εγώ για την ερώτησή σου με έχει καλύψει ιδιαιτέρως αυτό το ποστ,

http://www.noiz.gr/index.php?topic=182818.msg520459#msg520459

 

Αλλά προσπαθώ να καταλάβω τελικά τι θέλεις εσύ που το συνεχίζεις κάπως σα να πας για καυγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπάθειο τι ακριβώς περιμένεις να διαβάσεις ;

 

Αγαπητε Evilnye, δεν φταιει αυτος που ανεβαζει τετοια θεματα, αλλα φταιει πρωτα η διαχειρηση που τα αφηνει να εξελισονται και δευτερον ολοι μας που γεμισαμε τρεις σελιδες με βλακειες.

(Συγνωμη για το υφος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Melodic Drummer βρισκω λιγο ακυρο το ερωτημα.

 

+1

re melodic,δηλαδη εσυ δε θεωρεις τον εαυτο σου μουσικο.τοτε κρατα το για τη παρτη σου.

Απλα το λεμε ο ντρμανερ παιζει μουσικη και ειναι μουσικος ο σοβατζις δεν ειναι γιατι δε παιζει ...

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι άποψη έχω εγώ για την ερώτησή σου με έχει καλύψει ιδιαιτέρως αυτό το ποστ,

http://www.noiz.gr/index.php?topic=182818.msg520459#msg520459

 

Αλλά προσπαθώ να καταλάβω τελικά τι θέλεις εσύ που το συνεχίζεις κάπως σα να πας για καυγά.

  Κοίτα,έκανες μια ερώτηση και σου απάντησα.Πίστεψέ με,το τελευταίο που με ενδιαφέρει είναι οι καβγάδες.Γι αυτό λοιπόν

  Μην πυροβολείτε τον ... ΝΤΡΑΜΙΣΤΑ

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου