Προς το περιεχόμενο

μαγαζί για ρύθμισμα κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσενα σου φτιαξανε το κεφι, ο κακομοιρης που ρωτησε δεν νομιζω να πηρε την απαντηση που ηθελε, εκτος και αν καλυπτεται απο τον οδηγο του Superfunk. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχει και στα γιαννενα νεφος?

Αν ήξερες τι κυκλοφοριακό πρόβλημα έχουμε στα Γιάννενα θα καταλάβαινες...?Απορώ πώς και δεν έχουμε νέφος ειλικρινά!!

 

Και για χέσιμο...παίρνουμε το αυτοκίνητο! :lol:

 

Παρεπιπτόντως ξέρει κανείς κάποιον καλό τεχνίτη για το service του αμαξιού??? :lol::lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως ξέρει κανείς κάποιον καλό τεχνίτη για το service του αμαξιού??? :lol::lol::lol:

 

Είσαι απαράδεκτος, έπρεπε να ξέρεις να το κάνεις μόνος σου, και χωρίς οδηγίες!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα σου φτιαξανε το κεφι' date=' ο κακομοιρης που ρωτησε δεν νομιζω να πηρε την απαντηση που ηθελε, εκτος και αν καλυπτεται απο τον οδηγο του Superfunk. :roll:[/quote']

 

εδω μας αδικεις.3 τεχνικους του προτειναμε! :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D εχει πλακα τελικα ...

 

 

 

λοιπόν για να λυσω τις αποριες πολλων: και search εκανα πριν ρωτησω και το αρθρο βρηκα και το διαβασα πριν κανω post αλλα η ερωτηση μου ειναι σαφης:

"θα μπορούσε να μου πει κάποιος, κανένα μαγαζί στην Αθήνα". Δεν νομιζω να ρωτησα για οδηγο καντο μονος σου (χωρις παρεξηγηση sf, το αρθρο σου ειναι παρα πολυ καλο αλλα οπως ειπα δεν προλαβαινω- δουλευω στο κεντρο οποτε να παρω την κιθαρα μαζι μου το πρωι δεν ειναι τιποτα). Αφηστε που η jaguar οπως ειπαν και αλλοι ειναι μια αρκετα δυσκολη κιθαρα για να ρυθμιστει.

 

 

 

Abraxas αν μπορουσες να μου στειλεις με pm το ποιος νομιζεις οτι ειναι καλυτερος για την jaguar θα το εκτιμουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock Pille , Τζίμης στην Χ. Τρικούπη, και Β. Καγμακης, στην Μπενάκη. Αν θές κάποιους ΚΑΛΟΥΣ τεχνίτες. Αν την Δωσεις στον Καγμάκη απλά βρες τρόπο να βεβαιωθείς ότι θα την φτιάξει ο ίδιος. Παρεπιπτώντως ΔΕΝ έχω μείνει ευχαριστημένος από αυτόν, αλλά από όσο γνωρίζω ξέρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ πράγματα για κάθε είδους Fender. Εν ολίγοις καλή τύχη :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ (πριν αρχίσω να τη σετάρω μόνος μου την κιθάρα) την είχα στείλει 2 φορές στον Καγμάκη και έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος πάντως. Από άλλους στην Αθήνα δεν έχω ούτε θετικές, ούτε αρνητικές εμπειρίες ;)

 

Από Γιάννενα...ΜΟΝΟ αρνητικές!!! :evil: :evil:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ευχαριστημένος απο καγμάκη, σε ταστοδουλειά σε ακουστική βέβαια τώρα για σετάρισμα δεν του την είχα πάει ποτε... πάντως μόνο όταν το κανα μόνος μου είχα το action που ήθελα και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σωστό intonation....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως μόνο όταν το κανα μόνος μου είχα το action που ήθελα

 

μα αυτο ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ μια και ΜΟΝΟ ΕΣΥ ξερεις ΤΙ action ΘΕΛΕΙΣ :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ!!!Μιας και απο ένα σημείο και μετά έλαγα πάντα χιλιοστά απόστασης της μι απο το 19 τάστο (μετρημένα σε κιθάρα φίλου που την εύρισκα πολύ ευκολόπαιχτη)!!Το κόλλαγα μάλιστα με ποστ-ιτ πάνω στη θήκη!Αλλά....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου