Προς το περιεχόμενο

Νέος drummer και γείτονες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς είναι διαστημική τεχνολογία και για 100% ηχομόνωση 2000 ευρώ για 15τμ είναι και λίγα

 

Larry εκεί κάτω στην Κρήτη καλά τα βγάζετε πέρα :lol: :lol:

 

Δεν ειπαμε να κάνει στόυντιο. Η πιο φτηνή λύση για ηχομόνοση ειναι οταν φτιαχνεις το σπιτι να βαλεις μαζι με τα φυλα μονοσης μεσα στον τοιχο και ενα αλλο υλικο που δε θυμαμαι πως λεγεται. Επισης διπλα(ή πιο χοντρά) τζάμια.

 

Οσο αφορά την ακουστική, όταν πάίζεις σε υπογειο(καλή ωρα) δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το τριξιμο της χορδης του ταμπουρου οταν βαρας τα αλλα τυμπανα!

 

Αν θες να κανεις καλή δουλεια με τις μονοσεις πηγαινε σε καποια μεγάλη εταιρια που εχουν ειδικους(γιατι ειναι και ολοκληρη επιστημη παναθεμα τη) και θα σου προτεινουν λυσεις.

 

ΥΓ: Φίλε fleamail παντου οι μπατσοι ειναι ζώα με Ζ! Αρκεί να θυμάσαι οτι εχουν ψυχολογικα προβληματα(αλλιως γιατι να γινουν μπατσοι;;;) Παιξε μαζι τους και να ξερεις οτι αμα τους στρημοξεις πολυ μπορει να κλαψουν!

 

Φιλικα,

Νίκος

Ο ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ LARRY!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω ειμαι σε μονοκατοικια με ενα κουφο γειτονα(σοβαρα :P ) και κατι αλλους αθλιους τριγυρω. Μου εχουν κανει μια φορα παρατηρηση γιατι επαιζα 3 το μεσημερι αλλα τους εβρησα και με απειλησαν αλλα τους εγαψα στα @@ μου. Βασικα ειμαι ετοιμος για ξυλο ακομα και με μπατσους αμα μου κανουν μαγκιες. Μην ξεχνατε οτι εχετε στικς! (και γυμνασμενο χερι :wink: )

 

Αμα ειστε πιο ηρεμοι απαιτηστε να σας δωσουν λεφτα για πλαστικα και μονοσεις οι γειτονες αν δεν θελουν φασαρια(εννοειτε πως με τα λεφτα παιρνουμε οτιδηποτε αλλο εξαρτημα εκτος απο αυτα :wink: )

 

 

Προφανώς κάνεις πλάκα, έτσι; :roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο αυτο για τους μπατσους(':wink:')

 

Δηλαδή οι γείτονές σου είναι μ@λ@κες που δεν θέλουν να παίζεις στις 3 το μεσημέρι; :roll:

 

Και γω απαιτώ οι γείτονες να μου αγοράσουν ακουστικά για να μην ενοχλώ με τη μουσική και να μου χτίσουν ηχομονωμένο studio μες το σπίτι, για να μην τους παίρνω τα αυτιά...

 

:? :?

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι ημίμετρα. Αν - αφού σου ηχομονώσουν το χώρο - δεν τους επιβάλλεις και να μετακομίσουν όλοι τουλάχιστον δύο τετράγωνα μακριά, πάλι θα έχεις πρόβλημα.

Γιατί, για φαντάσου να προσπαθείς να βγάλεις ένα δύσκολο κομμάτι σε 13/16, και να κλαίει το μωρό από πάνω... ¶ντε να συγκεντρωθείς με τόση φασαρία!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά επαιξα μεσημέρι και μου την επεσαν αμεσως. Ειναι παλιανθρωποι.. τι συζηταμε τωρα...;! Και δε νομιζω οτι ακουγετε και τιποτα δυνατα απο το υπογειο! :wink:

Ο ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ LARRY!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Φίλε fleamail παντου οι μπατσοι ειναι ζώα με Ζ! Αρκεί να θυμάσαι οτι εχουν ψυχολογικα προβληματα(αλλιως γιατι να γινουν μπατσοι;;;) Παιξε μαζι τους και να ξερεις οτι αμα τους στρημοξεις πολυ μπορει να κλαψουν!

 

Μπά προτιμώ να τους αποφεύγω με το να μην προκαλώ κανέναν. Από μακριά και αγαπημένοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου