Προς το περιεχόμενο

μαγνήτες για stratocaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τελικά μήπως ξέρετε και κανένα μαγαζί στη θεσσαλονίκη που μπορεί κανείς να ακούσει τον jb?

 

Μπα, που να τον βρεις (οπουδήποτε) πάνω σε κιθάρα, δεν γνωρίζω να τον τοποθετεί κατασκευαστής από το εργοστάσιο.

 

Μπες στο site του SD και άκου δείγματα για να πάρεις μια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά μήπως ξέρετε και κανένα μαγαζί στη θεσσαλονίκη που μπορεί κανείς να ακούσει τον jb?

 

πηγαινε στον ΖΟΖΕΦ...εγω απο εκει τον ειχα ακουσει γιατι τον εχει βαλει σε μια κιθαρα του ο ντουνουσης :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια! ευχαριστώ παιδια

 

Παντως μου κανει εντύπωση που ολοι σας μου προτείνατε ΜΟΝΟ τους JB?

Στα λεφτά που διαθέτει και στα είδη μουσικής που λέει δεν υπάρχει άλλη αξιόλογη πρόταση?

Για τους DiMarzio καμία γνώμη??

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα bridge humbucker δεν ειπες οτι θελεις??em.icon.shocked.png

Φίλε Τακη σορρυ για την αγνοια μου αλλα δεν εχω ιδεα τι θα πει humbucker. :oops: όπως είπα και στο πρώτο post γράφω για έναν φίλο και το μόνο που ξερω είναι οτι θέλει να αλλάξει τον bridge μαγνήτη και τα είδη της μουσικής που παίζει είναι αυτά που είπα. αν είπα καμιά χοντράδα σορρυ και πάλι

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα bridge humbucker δεν ειπες οτι θελεις??em.icon.shocked.png

Φίλε Τακη σορρυ για την αγνοια μου αλλα δεν εχω ιδεα τι θα πει humbucker. :oops: όπως είπα και στο πρώτο post γράφω για έναν φίλο και το μόνο που ξερω είναι οτι θέλει να αλλάξει τον bridge μαγνήτη και τα είδη της μουσικής που παίζει είναι αυτά που είπα. αν είπα καμιά χοντράδα σορρυ και πάλι

 

humbucker ονομαζονται οι διπλοι μαγνητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου