Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για hi hat,crash και ride...


efialtis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομορφη παρεα σας.θελω να αλλαξω τα πιατινια μου meinl mcs τα οποια ηταν μαζι με το σετ μου και θελω να παρω καποια αλλα ενα σκαλοπατι ποιο πανω και θελω να μου προτεινετε καποια εαν μπορειτε.παιζω heavy metal αν αυτο σας βοηθαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μπορεις να παρεις ενα πακετο της zildjian πχ τα zht,νομιζω εχουν κ ενα εξτρα πιατο 18αρι κ ειναι στο μπατζετ σου

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως για να πας σε κατι πολυ καλυτερο θα πρεπει να ξυλωθεις ...

θα σου προτεινα να τα παρεις ενα ενα μαζευοντας λεφτα να συνηθισεις κ τον ηχο του καθε πιατου ωστε να τα ταιριαξεις μετα (δεν χρειαζεται να ειναι ιδια σειρα ουτε ιδια μαρκα ανγκαστικα)..κ παρε κυριως πρωτα το hi-hat οπου εκει πρεπει να τα σκασεις,μην το λυπηθεις.

Πηγαινε σε διαφορα μαγαζια κ δοκιμασε οσο πιο πολλα μπορεις να δεις πιο σου ταιριαζει στο δικο σου αυτι..κ μετα ακομα καλυτερα ισως τα βρεις κ μεταχειρισμενα αυτα που θες οποτε θα πεσει το κοστος !

ολες οι μεγαλες μαρκες (Zildjian,Sabian,Paiste,Meinl,Instabul..etc) βγαζουν πολυ καλες σειρες,το θεμα ειναι η διαθεσιμοτητα στην ελλαδα η οποια ειναι ελαχιστη...βγες στη γυρα λοιπον !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου