Προς το περιεχόμενο

EKMEK - Original Songs


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανάμικτα συναισθήματα μου προξενήσατε. Κατ΄αρχάς θα προτιμούσα σ' αυτό που ακούω να έχω και εικόνα-κίνηση. Δηλ. αν το έβλεπα σε βαριετέ-επιθεώρηση σίγουρα θα πέρναγα καλά, από την άλλη δεν θ' αγόραζα το δίσκο. Όσον αφορά τη παραγωγή είναι πολύ καλή δουλιά, χωρίς όμως να είμαι φίλα προσκείμενος του συγκεκριμένου ήχου. Οι στίχοι σας λένε ενδιαφέροντα πράγματα, μερικές φορές όμως δεν μπαίνουν στο μέτρο με τη μαεστρία που το κάνει ο Πορτοκάλογλου π.χ.. Ο τραγουδιστής είναι σωστός, μου φαίνεται όμως λίγο ψάρι από την άλλη.

Ουφ, φτάνει πια τα +&-, μπορεί να έχω κι' άλλα αλλά ποτέ δε μου άρεσαν τα μακριά posts. :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμικτα συναισθήματα μου προξενήσατε. Κατ΄αρχάς θα προτιμούσα σ' αυτό που ακούω να έχω και εικόνα-κίνηση. Δηλ. αν το έβλεπα σε βαριετέ-επιθεώρηση σίγουρα θα πέρναγα καλά, από την άλλη δεν θ' αγόραζα το δίσκο. Όσον αφορά τη παραγωγή είναι πολύ καλή δουλιά, χωρίς όμως να είμαι φίλα προσκείμενος του συγκεκριμένου ήχου. Οι στίχοι σας λένε ενδιαφέροντα πράγματα, μερικές φορές όμως δεν μπαίνουν στο μέτρο με τη μαεστρία που το κάνει ο Πορτοκάλογλου π.χ.. Ο τραγουδιστής είναι σωστός, μου φαίνεται όμως λίγο ψάρι από την άλλη.

Ουφ, φτάνει πια τα +&-, μπορεί να έχω κι' άλλα αλλά ποτέ δε μου άρεσαν τα μακριά posts. :)

 

Εεεε πες κι άλλα! Καλό είναι να διαβάζουμε γνώμες και παρατηρήσεις!

οπτικά ίσως θα βοηθούσε αυτο??

 

 

EKMEK orchestra LIVE @ Radio Arvyla - Esy eisai i aitia pou ypofero cover

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευγε.Αν και δεν είναι του είδους μου όπως ξέρεις ;D μπορώ να πώ πώς είναι πολύ καλή δουλειά.Θα συμφωνήσω με τον παραπάνω φίλο και εγώ ,πώς προτιμώ να έχουν τα δικά σας κομμάτια αυτό το ύφος παρά οι διασκευές.Σαν παραγωγή επίσεις μου άρεσε.

Να σαι καλα ρε πατριωτακι! Θα τα πουμε απο κοντα σε κανα live!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου