Προς το περιεχόμενο

Periphery - Periphery Debut Album


MikeBravos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε άσε γιατί 11 Φλεβάρη θα πήγαινα Αγγλία να δω Periphery με support TesseracT αλλά εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια πριν 1 μήνα και δεν πρόλαβα να κλείσω...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 2 μήνες αργότερα...

Πρεπει να πω πως ειμαι παρα πολυ χαρουμενος που ανακαλυψα αυτο το thread, δεν περιμενα να υπαρχουν τοσοι οπαδοι εδω!

Σημερα βγηκε το νεο τους ep, λεγεται Icarus EP και περιεχει 3 remix του Icarus Lives, τα Jetpacks was yes, Captain On και Eureka με επανηχογραφημενα φωνητικα και ενα νεο κομματι το Frak the Gods.

 

 

Μακαρι να γινουν γνωστες στην Ελλαδα μπαντες οπως Periphery, Animals As Leaders, Haunted Shores, Tesseract, Uneven Structure και γενικα η djent σκηνη και να τους φερουμε για συναυλιες! Αν και μετα απο αυτο που εζησα στο gagarin στις 31 μαρτιου δεν νομιζω πως χρειαζεται να ξαναπατησω σε συναυλια για πολυ καιρο.

 

"That crazy bastard may be the only sane one left"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στην Ελλάδα όσες φορές έχω πάει σε live, με κάποιες εξαιρέσεις έχω φύγει απογοητευμένος.

 

Εδώ δεν έχουνε έρθει "βασικά" ονόματα της metal σκηνής, θα έρθουνε djent-άδες??

 

Άναψε κανένα κεράκι, κάνε καμία προσευχή και κάτι ίσως να γίνει.

 

PRS,Suhr,D'Angelico,D'Aquisto,Sadowsky,G&L,Gibson,Steinberger,Fender,etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου