Προς το περιεχόμενο

ΠΩΣ - by KANIAN


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα φορα που λετε και ανεβαζω το 6ο τραγουδι απο τον πρωτο μου δισκο 33 στροφων!!! με τιτλο "ΠΩΣ" ....ελα ντε μακαρι και να ηξερα. Ο καλλιτεχνης και σε αυτο το τραγουδι εχει αποριες και αναζητήσεις οπως ειχε και στο προηγούμενο τραγουδι το "Πες μου γιατι" Ακουστε και σχολιαστε με σύνεση για να μην σας παρει και σας ......... ;D ;D ;D

 

ΥΓ Επειδη ξερω οτι θελετε να ακουσετε και τα προηγουμενα τραγουδια μου μπορειτε να τα βρειτε κανοντας ενα απλο κλιιιικ στην υπογραφη μου.

ΠΩΣ.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω φίλε...ταξιδιάρικο ! Ό,τι πρέπει για την ώρα και όχι μόνο βέβαια,αλλά τώρα ΄εκατσε ταμαμ. Να σαι καλα!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν φανατικος οπαδο-χουλιγκαν της μουσικης σου καθως μετα τις χιλιαδες ακροασεις που εχουν υποστει τα προηγουμενα 5 κομματια σου και εχοντας μαθει νερακι ολους τους στιχους τους που πλεον μπορω και τους τραγουδαω,περιμενα ΠΩΣ και ΠΩΣ το εκτο για να ανανεωσω το ΚΑΝΙΑΝ-EP...με στοχο να το κανω KANIAN-LP!!! Aπο οτι φαινεται ειμαι σε καλο δρομο!! ;D ;D

 

Θελω ομως να σου κανω μια παρατηρηση....ως αποδειξη των οσον λεω παραπανω!!

 

στο 3:59 δευτερολεπτο του ΠΩΣ και στο 2:24 δευτερολεπτο του PES MOY GIATI εχεις παιξει το ιδιο γυρισμα εε??!!!! ;D ;D ;D  8)  8)

 

 

Νταξ πιστευω πως δε χρειαζεται να πω κατι για το ΠΩΣ.. θα το ακουσω και αυτο καμια 10.000 φορες και θα ισιωσει!! :)  :P

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω φίλε...ταξιδιάρικο ! Ό,τι πρέπει για την ώρα και όχι μόνο βέβαια,αλλά τώρα ΄εκατσε ταμαμ. Να σαι καλα!

 

Σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα φιλε μου.

 

 

Σαν φανατικος οπαδο-χουλιγκαν της μουσικης σου καθως μετα τις χιλιαδες ακροασεις που εχουν υποστει τα προηγουμενα 5 κομματια σου και εχοντας μαθει νερακι ολους τους στιχους τους που πλεον μπορω και τους τραγουδαω,περιμενα ΠΩΣ και ΠΩΣ το εκτο για να ανανεωσω το ΚΑΝΙΑΝ-EP...με στοχο να το κανω KANIAN-LP!!! Aπο οτι φαινεται ειμαι σε καλο δρομο!! ;D ;D

 

Θελω ομως να σου κανω μια παρατηρηση....ως αποδειξη των οσον λεω παραπανω!!

 

στο 3:59 δευτερολεπτο του ΠΩΣ και στο 2:24 δευτερολεπτο του PES MOY GIATI εχεις παιξει το ιδιο γυρισμα εε??!!!! ;D ;D ;D  8)  8)

 

 

Νταξ πιστευω πως δε χρειαζεται να πω κατι για το ΠΩΣ.. θα το ακουσω και αυτο καμια 10.000 φορες και θα ισιωσει!! :)  :P

 

 

Τωρα τι να πω με σκλαβωσες  .Οσο για τα τυμπανα θα το ακουσω αλλα για να το λες σιγουρα ετσι θα ειναι....ατιμα σαμπλακια με προδωσατε!!!! Ελπιζω καποια στιγμη να βραω ντραμερ να τα παιξει οπως πρεπει .Σε ευχαριστω παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xmmm 8) 8) δε μιλαω για τα ατιμα τυμπανοσαμπλακια αλλα για τα ατιμα ριφακια :D ;D

 

Να και τα αποδεικτικα στοιχεια στο δειγμα που παραθετω!!!  :-X  :o

 

[move]προτεινω ισοβια!! 8)[/move]

 

 

 

 

 

 

deigma.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου