Προς το περιεχόμενο

Διαλυθηκαν οι White Stripes


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάθε χρονο δεν διαλυόντουσαν αυτοί?? Του έλεγε η κοπελιά μάλλον το κλασσικότατο ..."Jack, πότε θα γινω μάνα??"..εεε και καθε τρις και λιγο "..Διαλύθηκαν οι white stripes"..

 

...και οι πυξ λαξ διαλύθηκαν αλλα οταν τελειώνει το ρευστό...οπ! να'τοι μαζι παλι για μια "τελευταία" συναυλία... ;D

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε χρονο δεν διαλυόντουσαν αυτοί?? Του έλεγε η κοπελιά μάλλον το κλασσικότατο ..."Jack, πότε θα γινω μάνα??"..εεε και καθε τρις και λιγο "..Διαλύθηκαν οι white stripes"..

 

...και οι πυξ λαξ διαλύθηκαν αλλα οταν τελειώνει το ρευστό...οπ! να'τοι μαζι παλι για μια "τελευταία" συναυλία... ;D

 

off topic αλλά νομίζω είναι κάπως "χοντρό" αυτό που είπες για τους Πυξ Λαξ αφού την συναυλία την κάνουν με πολύ φτηνά εισιτήρια και ο λόγος είναι ότι  ένα μέλος τους πέθανε...

 

Όχι ότι ακούω ιδιαίτερα αλλά δεν ξέρω εμένα έτσι μου φάνηκε.

 

(μπορεί αν είμαι και πολύ μικρός και αθώος ακόμα και να το βλέπω έτσι δεν ξέρω... :-\)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε χρονο δεν διαλυόντουσαν αυτοί?? Του έλεγε η κοπελιά μάλλον το κλασσικότατο ..."Jack, πότε θα γινω μάνα??"..εεε και καθε τρις και λιγο "..Διαλύθηκαν οι white stripes"..

 

Τι λες ρε ανθρωπε? Αδερφια ειναι οι ανθρωποι ;D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε ανθρωπε? Αδερφια ειναι οι ανθρωποι ;D

 

Μάλλον έχεις χάσει ΜΕΓΑΛΑ επεισόδια  ;D .

 

Πρώην ζευγάρι αποδείχτηκε πως είναι οι άνθρωποι και έχουν το ίδιο επίθετο γιατί μετά τον χωρισμό αυτός κράτησε το επίθετο της (πράγμα πρωτότυπο ) και συνέχισαν να παίζουν .

Νομίζω εδώ το είχα διαβάσει . ;)

 

Πάντως κρίμα που διαλύθηκαν , από την λίγη επαφή που είχα μαζί τους τους πήγαινα.

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου