Προς το περιεχόμενο

R.I.P Gary Moore...


alexisgt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Έφυγε ο καλύτερός μου φίλος. :'(

 

Είχα προετοιμαστεί για αυτή τη μέρα, αλλά όχι τόσο νωρίς ρε γαμώτο..... :-[ :-[

 

Ο Gary επηρέασε υπερβολικά τη ζωή μου...

 

Ευτυχώς τον είδα 4 φορές live και γνωριστήκαμε σε σημείο να με αναγνωρίζει και να κάνουμε κουβεντούλα. Αυτές τις κουβέντες τις σκέφτομαι κάθε μέρα και προσπαθώ να θυμάμαι την τελευταία λεπτομέρεια... πότε γέλασε, πού κοίταξε, τί είπε....

 

Ακόμα πιστεύω ότι βλέπω εφιάλτη....

 

Έκανα προσπάθειες με γνωστό διοργανωτή συναυλιών και σχεδόν είχε κλειστεί συναυλία του σε Λυκαβηττό και Θεσσαλονίκη τον Σεπτέμβριο...

 

Μαύρισε η ψυχή μου, μαύρισαν όλα, νιώθω ότι πέθανε ένα μέρος από τα νιάτα μου, ότι ξαφνικά γέρασα απότομα και πρέπει να σοβαρευτώ και να κοιτάξω μπροστά....

 

Γεια σου Gary, ευχαριστώ για όλα!

 

Πάνος - moorepanos

www.moorepanos.com

Το Ελληνικό site για τον Gary Moore

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την σειρά μου ...RIP Gary. Υπάρχουν ζωντανοί που όμως είναι σαν πεθαμένοι και νεκροί που ζουν για πάντα... Εσύ ανήκεις στους δεύτερους :'( :'(

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Moorepanos σε ζηλευω που τον γνωρισες......μακαρι να μπορουσα και εγω....κλαιω ακομα που δεν μπορεσα να τον δω live....δεν χωνευεται με τιποτα :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα μεγάλο κεφάλαιο του rock-blues έκλεισε.Απο τις πιό μελωδικές κιθάρες του πλανήτη.Κρίμα.... :'(  :'(

Γίνε ο ήρωας του εαυτού σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου