Προς το περιεχόμενο

Αισθηματικά & μπάντα πάνε μαζί?


Minoru

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και νιώθεις πολυ όμορφα για αυτο? Τι κάνεις

στην προκειμένη περίπτωση?

 

ή ακούς το κάλεσμα της καρδιάς και παραδίνεσαι σε αυτο...

 

Με συγχωρείς,αλλά το γεγονός οτί άρχισες ένα τέτοιο thread ρωτώντας τι...πρέπει να κάνεις και ζητώντας...γνώμες για ένα ΕΝΤΕΛΩΣ προσωπικό σου θέμα,δείχνει αδυναμία χαρακτήρα...(Αν είσαι σχετικά νεαρός σε ηλικία,-εν μέρει- σε δικαιολογώ...)

 

Αν δεν το έχεις καταλάβει,έχετε ήδη μπει -σαν μπάντα- σε διαδικασία αντίστροφης μέτρησης για το μεγάλο...ΜΠΑΜ... ;)

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

φόλου γιορ χαρτ ρε....

 

Γκομενάκια και μπάντες έρχονται και παρέρχονται (συνήθως)....

Ξεκαθάρισε τη θέση σου απέναντί της και βλέπεις μετά τι θα κάνεις.

 

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί στο νόιζ, αλλά τι γίνεται

άμα έρθει ενα νέο μέλος ( ας υποθέσουμε θηλυκό μέλος σε μια μπάντα

που πλειοψηφούν οι αρρένες) και νιώθεις πολυ όμορφα για αυτο? Τι κάνεις

στην προκειμένη περίπτωση? Προσπαθείς να κρατήσεις τις ισορροπίες καθώς

μπορεί μεν να μη νιώθουν το ίδιο με σένα, αλλα όσο να ναι σίγουρα θα τους

έχει γυαλίσει απο λίγο εως πολύ ή ακούς το κάλεσμα της καρδιάς και παραδίνεσαι σε αυτο? Βασικά απο όσο ξέρω μάλλον πρέπει να αποφεύγονται τέτοιες σχέσεις άλλα

σίγουρα εδώ στο νόιζ υπάρχουν άτομα που θα έχουν γνωρίσει ανάλογες καταστάσεις

κ θα ήθελα κ τα δικά σας συμπεράσματα αν σας είναι εύκολο πάνω σε αυτό το θέμα.

 

 

Αυτά είναι προβλήματα για μικρά παιδιά... :P

 

Κατ΄αρχήν οι πιθανότητες να βρεις μπάντα είναι περισσότερες των πιθανοτήτων να βρεις γκόμενα.

 

Οπότε βουρ στον πατσά!

 

Δεύτερον τα πραγματικά προβλήματα ξεκινάνε όταν συμβούν τα παραπάνω και εσύ τα έχεις ήδη με κάποιαν. Εκεί να δεις διπλωματία που χρειάζεται...  ;) ;D ;D ;D

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί στο νόιζ, αλλά τι γίνεται

άμα έρθει ενα νέο μέλος ( ας υποθέσουμε θηλυκό μέλος σε μια μπάντα

που πλειοψηφούν οι αρρένες) και νιώθεις πολυ όμορφα για αυτο? Τι κάνεις

στην προκειμένη περίπτωση? Προσπαθείς να κρατήσεις τις ισορροπίες καθώς

μπορεί μεν να μη νιώθουν το ίδιο με σένα, αλλα όσο να ναι σίγουρα θα τους

έχει γυαλίσει απο λίγο εως πολύ ή ακούς το κάλεσμα της καρδιάς και παραδίνεσαι σε αυτο? Βασικά απο όσο ξέρω μάλλον πρέπει να αποφεύγονται τέτοιες σχέσεις άλλα

σίγουρα εδώ στο νόιζ υπάρχουν άτομα που θα έχουν γνωρίσει ανάλογες καταστάσεις

κ θα ήθελα κ τα δικά σας συμπεράσματα αν σας είναι εύκολο πάνω σε αυτό το θέμα.

 

Ο λόγος που σου φαίνεται πιθανό να μπλέξεις αισθηματικά με το θηλυκό μέλος της μπάντας, είναι ότι η σχέση σου με τα αρσενικά μέλη είναι επίσης αισθηματική. Δεν εννοώ ότι πηδιόσαστε, αλλά ότι έχετε αλληλο-επιλεχθεί επί της βάσεως ότι αλληλο-γουστάρεστε (σαν άνθρωποι, φίλοι, τυπάδες κλπ).

 

Αν η μπάντα είχε οργανωθεί γύρω από επαγγελματικά ή έστω μουσικά κριτήρια, τότε θα καταλάβαινες - χωρίς να σου το εξηγήσει κανένας - ότι μόνο αυτά τα κριτήρια χωράνε μέσα στη μπάντα, και δεν θα είχες κανένα δίλλημα.

 

Τα "καλά" νέα είναι ότι το 99.9% των μπαντών(!) στην Ελλάδα, τις ίδιες μαλακίες κάνει, οπότε δεν είστε μόνοι σας. Τα κακά νέα είναι ότι - όπως σου έγραψε και ένας άλλος - είστε ήδη σε αντίστροφη μέτρηση.

 

Παραινέσεις:

α) Get a life

β) O Μάρτιος είναι καλός μήνας για να πας στρατό

γ) Προς Θεού, μην αρχίσετε όλοι μαζί να ακούτε δίσκους με μπάντες που έχουν γυναίκες μόνο και μόνο για να μην αισθάνεστε ελληνάρες.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερίζω το φόρουμ .. κ γράφω το πρώτο μήνυμα μου ... :P

 

όπως μου είπε και ένας καλός και σοφός κύριος, κάνε ό,τι θες με τη μητέρα της, τη θεία της, την αδελφή της, τον παππού της... ΠΟΤΕ με την ίδια την τραγουδίστρια.  :P

έχουν διαλυθεί πολλέεες και καλές μπάντες.

 

Το έχω ζήσει και γω και από πρώτο χέρι και ως τρίτος σε μπάντα. Δημιουργούνται πολλά θέματα. Είναι πολύ δύσκολο να διαχωρίσεις  τη δουλειά από τη φάση σου.... δυστυχώς τα προβλήματα της σχέσης εισχωρούν στη μπάντα... και τουμπαλιν.

 

ότι κ αν αποφασίσεις καλή τύχη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος που σου φαίνεται πιθανό να μπλέξεις αισθηματικά με το θηλυκό μέλος της μπάντας, είναι ότι η σχέση σου με τα αρσενικά μέλη είναι επίσης αισθηματική.

Ήδη έστειλα (μέρα που ναι σήμερα) σοκολατένια κιθάρα στον τρυφερό μου distortion. :-*

Το καλό είναι ότι την Τετάρτη θα χωρίσουμε με καυγά. :'(

Έτσι το Σαββατοκύριακο θα μπορούμε να ασχοληθούμε με το γκρουπ χωρίς η σχέση μας να γίνεται εμπόδιο και ταυτόχρονα θα χουμε το blues του χωρισμού να παίζουμε. 8)

 

Από Δευτέρα πάλι βλέπουμε....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αναρωτιέμαι πως και δεν το έχει σκεφτεί κανείς ακόμη. Υπάρχει λύση: Οι παρτούζες... Καμία ζήλια, κανένα πρόβλημα, κανένα μυστικό, όλοι χαρούμενοι.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει λύση: Οι παρτούζες... Καμία ζήλια, κανένα πρόβλημα, κανένα μυστικό, όλοι χαρούμενοι.  ;D ;D

Δεν δουλεύει.

Επειδή εδώ στην Ελλάδα τα πράγματα είναι ανοργάνωτα, τρώω περισσότερο απ' ότι ρίχνω.

Δεν είναι η Αθήνα Βερολίνο Νικόλα, κάταλαβέ το.

Ασε που ζηλεύω κιόλας.......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι πως και δεν το έχει σκεφτεί κανείς ακόμη. Υπάρχει λύση: Οι παρτούζες... Καμία ζήλια, κανένα πρόβλημα, κανένα μυστικό, όλοι χαρούμενοι.  ;D ;D

 

ΠΕΣ ΜΟΥ ότι δεν ήταν απάντηση στο ποστ του audiokostas... ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΤΩΡΑ...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ΠΕΣ ΜΟΥ ότι δεν ήταν απάντηση στο ποστ του audiokostas... ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΤΩΡΑ...

Μα όχι βέβαια! Ήταν απάντηση στο πρόβλημα του ΟΠ! Όλη η μπάντα σε ένα (King size) κρεβάτι, και όλα τα προβλήματα εξαφανίζονται αυτόματα! ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου