Προς το περιεχόμενο

Epiphon Gibson LP Limited Edittion


Aggelos22i

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(Ήμαρτον...και...έλεος από πάνω...)

 

ειναι απιθανο να ειναι παλια η κιθαρα και να εχει συνεργαστει η Epiphone με την Gibson και να εχουν βγαλει καποια συλλεκτικα κομματια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

:o :o :o :o :o :o

(Ήμαρτον...και...έλεος από πάνω...)

Λές να πλήρωσε την Epiphone για Gibson? ;)

 

ειναι απιθανο να ειναι παλια η κιθαρα και να εχει συνεργαστει η Epiphone με την Gibson και να εχουν βγαλει καποια συλλεκτικα κομματια?

Είναι απίθανο να έβγαλαν μία κιθάρα που η μισή να γράφει Epiphone και η άλλη μισή Gibson ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Έχει ένας φίλος μου μια ολόιδια, πρέπει να την αγόρασε γύρω στα μέσα του '90 και έχω παίξει λίγο με αυτή (όσο μπόρεσα δηλαδή γιατί οι χορδές ήταν μες στη σκουριά). Μια απλή epiphone είναι. Το μόνο καλό είναι ότι (υποθέτω)  είναι κορεάτικη άρα σε καλύτερη μοίρα από τις σημερινές made in china.

 

Αυτό για την τιμή ασχολίαστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λές να πλήρωσε την Epiphone για Gibson? ;)

 

;)... :-\ :-X

 

 

Είναι απίθανο να έβγαλαν μία κιθάρα που η μισή να γράφει Epiphone και η άλλη μισή Gibson ;)

 

Ακριβώς...

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια παρόμοια με λιγο ψαξιμο και me bigsby του 97 και αυτή

 

http://www.epiphonelespaul.org/for-sale/epiphone-les-paul-guitar-for-sale/26789/gibson-les-paul-epiphone-limited-edition-1997

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη η σφραγιδα που γραφει USA ειναι παραμυθι? η κιθαρα δεν φενετε να εχει βαφτει ξανα και αν εχει ξαναβαφτει ποιος θα εδωσε τοσα χρηματα να την πετυχει τοσο αψογα? προσωπικα πιστευω πως η κιθαρα ειναι αρκετα παλια και ισως εχουν βγει λιγα κομματια την εχω βρει ξανα στο ιντερνετ αλλη μια μονο αλλα σε μπλε χρωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθαρα δεν φενετε να εχει βαφτει ξανα και αν εχει ξαναβαφτει πιος θα εδωσε τοσα χρηματα να την πετυχει τοσο αψογα?

200 ευρώ κάνει ένα ΑΨΟΓΟ Κακανιάριο βάψιμο με προδιαγραφές εποχής μάλιστα...εγώ (λέω τώρα... ;D), θα τα έδινα για να τη πουλήσω 460.000 δρχ ;) ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου