Προς το περιεχόμενο

Epiphon Gibson LP Limited Edittion


Aggelos22i

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη αποκλειετε να ειναι σπανια η εστω δισευρετη η εστω καλη κιθαρα?

Σπάνια και δυσεύρετη όπως σου πόσταρε ο yannis37

μια παρόμοια με λιγο ψαξιμο και me bigsby του 97 και αυτή

http://www.epiphonelespaul.org/for-sale/epiphone-les-paul-guitar-for-sale/26789/gibson-les-paul-epiphone-limited-edition-1997

βλέπεις ότι δεν είναι...

καλή τώρα, εάν εσένα σου αρέσει...είναι καλή.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αυτη που εδειξε ο yannis37 στο λινκ εχει μεγαλες διαφορες και οχι μονο το τρεμολο λαι το χρωμα ειναι διαφορετικο

Το τρέμολο κάνει 50-60$ και από ότι βλέπω στο link του Γιάννη..."ΝΑΙ, έβγαλαν μία κιθάρα που η μισή γράφει Epiphone και η άλλη μισή Gibson  ::) ;D

 

Τώρα, θέλεις να πιστεύεις ότι έχεις μία σπάνια κιθάρα...το guitardater είναι φίλος σου...όπως και το Ebay για να βρείς πόσο κάνει ;)...Στο εύχομαι!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη που εδειξε ο yannis37 στο λινκ εχει μεγαλες διαφορες και οχι μονο το τρεμολο και το χρωμα ειναι διαφορετικο

 

δεν ειπα οτι ειναι η ιδια κιθαρα ....αλλά ειναι μια απο τις limited epiphone εκεινης της εποχής.

 

πιο πολύ στο εβαλα για να δεις τιμή επειδή ρωτησες ποια μπορει να ειναι η αξία της

 

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κανείς και το ψάχνεις το θέμα αλλά να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι μπορεί να στεναχωρηθείς λίγο.

Όπως λέει και ο Marathon είναι 5 κομμάτια το σώμα (εγώ 3 τα βλέπω... μπορεί να κάνω εγώ λάθος) και αν ήταν κάτι το wow πιστεύω θα ήταν όχι μόνο στο όνομα.

 

Έτσι το έψαχνα και εγώ με μια no-name Les Paul (1980-85)που έχω και στο τέλος ανακάλυψα ότι είναι από κόντρα πλακέ (Plywood)  ;D... άστα βραστα δηλαδή!

 

Δεν σταμάτησα όμως ποτέ να την αγαπάω και μάλιστα άλλαξα και όλα τα ηλεκτρικά /καλώδια / CTS pots / oil caps / έβαλα και τους Tonerider και η κιθαρουλα μου φυσάει!

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=177690.msg455580#msg455580

 

... μόνο που είναι ασήκωτη η ρουφιάνα  :-*

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραθέτω εικόνα με την κιθάρα του εν λόγω φίλου από live . Την πήρε από θεσσαλονίκη το '98, 220.000δρχ.

 

καλή τώρα, εάν εσένα σου αρέσει...είναι καλή.

 

+1

 

Sir Muttley, και εγώ στην αρχή 3 κομμάτια είδα αλλά αν κοιτάξεις καλύτερα είναι όντως 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως εχει παρει και αλλα πραγματα και βγηκαν στο συνολο 400,000δρχ? και εγω κρατησα στο μυαλο μου αυτα τα χρηματα?

υ.γ. εμενα δεν μου πεφτει λογος δεν την εχω πληρωσει απο την τσεπη μου αλλα παιδια η κιθαρα εχει αρκετα ωραιο ηχο αληθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 σόδες μετά και ακόμα να χωνέψω την τιμή που διάβασα...

 

 

460.000 ΔΡΧ.

 

 

:o  My sweet Lord...

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου