Προς το περιεχόμενο

Epiphon Gibson LP Limited Edittion


Aggelos22i

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μονο που με χαλαει πραγματικα αν οντως η κιθαρα ειναι μαπα ειναι οτι αγοραστηκε απο γνωστο μουσικο οικο..

 

Aν προσθέταμε όοοοοοοοολα μαζί τα εξωφρενικά υπερκέρδη των "γνωστών μουσικών οίκων" πριν αφυπνιστεί το ελληνικό κοινό με Θωμάδες κλπ., πιθανόν να δανείζαμε εμείς τώρα στη Γερμανία αντί το ανάποδο...  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κοίτα,αν ήμουν στη θέση του θα έδινα άλλα τόσα σε 2-3 μπράβους και θα τους έδινα και την κιθάρα να πάνε να την σπάσουν πάνω στον...έμπορα που μου την πούλησε... ;D

 

Για να πάρεις μιά ιδέα του τι εστί 360.000δρχ,γύρω στο 96 είχα δώσει -αν θυμάμαι καλά- γύρω στις 300.000δρχ για μιά καινούρια USA Strat.

 

Ειλικρινά μιλάω,ζηλεύω πάρα πολύ τα πιτσιρίκια σήμερα,που "έχουν στα χέρια τους" αυτό το υπερόπλο που λέγεται Internet και ξέρουν τι τους γίνεται και επομένως δύσκολα θα τα κορο'ι'δέψουν κάτι τυχάρπαστοι και κουτοπόνηροι τύποι εδώ στην Ελλάδα... ;)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν λέω ότι είναι μάπα!... απλά ότι είναι πολλά τα 360.000

 

Μια χαρά κιθάρα είναι

... μάπα είναι η δικιά μου ;D

αν δειξεις την κιθαρα σου ομως σε καποιον ασχετο δεν θα πει οτι ειναι μαπα απλα θα χαζεψει!  :P ενω αυτη που εδειξα εγω δεν ξερω καν τι ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι πάνω από χιλιάρικο είναι...γιατί εκπλήσσεστε τόσο?

 

 

::) ...

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι πάνω από χιλιάρικο είναι...γιατί εκπλήσσεστε τόσο?

 

Πριν από δυο χρόνια βρήκα ακριβώς ίδιες, limited edition Epiphone LPs αλλά σε δυο-τρία διαφορετικά χρώματα από αυτό. Τις είχα δοκιμάσει όλες.

 

Είχα απορία για το αν ήταν αυθεντικές, και έτσι ρώτησα την ίδια την Gibson για αυτές και το επιβεβαίωσε (μετά από μια ανταλλαγή emails που... έξυναν λίγο το κεφάλι τους). Ήταν κομμάτια μιας μικρής παραγωγής, παντελώς άγνωστης στο ευρύ κοινό και με μηδέν αναφορές στο διαδίκτυο αλλά παρ'όλα αυτά υπαρκτής, διαθέσιμης μόνο σε μερικούς dealers της κεντρικής Ευρώπης. Η τιμή τους? Γύρω στα 450 ευρώ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια προς θεου εγω δεν θελω να πω οτι ειναι η Υπερκιθαρα! προσπαθω να βρω μια ακρη για αυτο το οργανο και εγω οταν την ειδα πρωτη φορα το 2001 μου ετρεχαν τα σαλια αλλα μολις μου ειπε την τιμη της μου βρωμισε η υποθεση..  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια προς θεου εγω δεν θελω να πω οτι ειναι η Υπερκιθαρα! προσπαθω να βρω μια ακρη για αυτο το οργανο και εγω οταν την ειδα πρωτη φορα το 2001 μου ετρεχαν τα σαλια αλλα μολις μου ειπε την τιμη της μου βρωμισε η υποθεση..  :-\

 

To cut a long story short,μη δώσεις παραπάνω από €300-350...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου