Προς το περιεχόμενο

Για τους λάτρεις των strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι γιαπωνέζες είναι φοβερές! ¶λλο ένα site που επιβεβαιώνει την ποιότητα τους.

Θα ήθελα πολύ να είχα την ευκαιρία να παίξω με ένα γιαπωνίζα fender, ακόμα καλύτερα ένα jazzbass. Το μόνο fender made in japan που έχω παίξει είναι μια αριστερόχερη strat η οποία από ήχο και κατασκευή ήταν φοβερή, αλλά ήταν αριστερόχερη και δεν μπορούσα να την "καταλάβω"

 

Elavd σε έχει πιάσει ανυπομονησία για την strat έ? :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elavd σε έχει πιάσει ανυπομονησία για την strat έ? :lol: :wink:

¶σε άσε... :lol:

Απλά δε το λέω συνέχεια για να μη με περάσετε για ψυχάκια και για να μη νομίζει κανείς ότι κάνω διαφήμιση...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elavd σε έχει πιάσει ανυπομονησία για την strat έ? :lol: :wink:

¶σε άσε... :lol:

Απλά δε το λέω συνέχεια για να μη με περάσετε για ψυχάκια και για να μη νομίζει κανείς ότι κάνω διαφήμιση...

 

Ρε συ Ηλία, κάνε πιο μεγάλα γράμματα, χρειάστηκε να ανάψω το φως για να τα διαβάσω! :lol:

 

Sunburst είπαμε; :wink:

 

Ωραίο το link! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε συ Ηλία' date=' κάνε πιο μεγάλα γράμματα, χρειάστηκε να ανάψω το φως για να τα διαβάσω! :lol: [/quote']

 

Αν έχεις Firefox...CTRL+Scroll Down με το wheel του mouse ;)

 

Sunburst είπαμε; :wink:

Ακριβώς! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο site thx, Ηλία επιβεβαίωσα ότι η Αμερικάνα μου του 84 με serial Ε467χχχ είναι προφανώς φτιαγμένη από stock ξύλα CBS και συναρμολογημένη κάπου ανάμεσα 87-88 (δηλαδή τον 1ο χρόνο λειτουργείας του Αμ. Εργοστασίου) το μπράτσο μέσα λέει 1988 αν θυμάμαι καλά, έχει τον πιό pure strat ήχο που έχω ακούσει ever, επίσης η Blackmore μου είναι custom shop Japan, πανάλαφρη και μαμεί όπως και να το κάνεις και η 40th aniversary μου μιά κούκλα με ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟ σκάσιμο λεπτό μπράτσο απίστευτο feeling Φέντερ, (χεχεχε) :lol: :lol: :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρά μου να σε βοηθάω όσο μπορώ ;) :P

 

Βρήκα και την κιθάρα του FOKO (που από ότι λέει και στο site του είναι σπάνια):

 

 

deco.jpg

 

Type: Deco Sparkle Strat (year unknown)

Remarks: Designed and built by J.W. Black. Pretty regular Stratocaster, however adorned with silver and gold holo-flake mix. Ebony fretboard, birdseye maple neck, Texas Special pickups, gold and nickel parts, metal pickup covers.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου