Προς το περιεχόμενο

Video/Trailer από το Dead Meets Lead


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

 

Ορίστε και το βίντεο που υποσχέθηκα. Μουσική, φυσικά, δική μου (αν και το syncing πήγε στο... διάστημα... τέλος πάντων), και πλέον η ημερομηνία πώλησης ορίστηκε στην 3η Μαΐου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελό χακενσλασίδι το παιχνίδι  :o

 

Την άποψη μου για το κομμάτι στην είπα στο προηγούμενο θρέντ και δεν έχει αλλάξει καθόλου  ;)

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τρελό χακενσλασίδι το παιχνίδι  :o

Δε φαντάζεσαι πόσο...  :P Το παίζω καιρό τώρα (κανά δυο βδομάδες τέλος πάντων και καλά για να δω πως λειτουργεί η μουσική στο παιχνίδι...), και μπορώ να πω ότι είναι πόρωση, αν γουστάρει κανείς τέτοιου τύπου παιχνίδια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε πρόλαβες βρε Κώστα... Με παρακολουθείς;  :P

 

(Θένξ...)

Online είμαι..Κυριακή..ηρεμία..και πώς να μην πώ τα εύγε μου στην δημιουργία που μόλις είδα και άκουσα! Συμφωνικό δημιούργημα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω... σφαγή τρελή... αίμα... χαμός! Ο Ράμπο με ζόμπι.

Κάπου στο τέλος του παιχνιδιού θα εμφανιστεί καράβι με ζόμπι κ θα το καταποντίσει με ένα βέλος...!

 

Ωραίο το soundtrack :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Veeeeeery goooood !!

Ειδικά σε αυτά τα παιχνίδια, η μουσική είναι που σε βάζει στο κλίμα και εδώ, έστω και κλασματικά, πήρα λίγο...κλίμα.

off topic να πω, πως για μένα τα καλύτερα του είδους ήταν τα Baldur Gates και Titan Quest.

Επίσης να ρωτήσω από περιέργεια και εάν δεν πειράζει, που τους/σε βρήκες/βρήκανε οι Βόρειοι ? Συνεχίζω off. Έχει πολλές πίστες, μπουντρούμια έχει, ποικιλία εχθρών, το gameplay καλό για slaughter ? end off.

 

Congrats μεσιέ. Άντε και στο god of war 4. ;)

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ανάλογο με Baldur's Gate και Titan Quest. Αυτό δεν είναι καν Diablo.

 

Προς αιματηρό prince of persia το βλέπω, ή god of war.

 

Κοινώς καθαρό action παιχνίδι (πιθανόν και με λίγους απλοϊκούς γρίφους) και όχι rpg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου