Προς το περιεχόμενο

τσεκαρετε κιθαρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

www.driskillguitars.com/kurt%20diablo.htm

 

φανταζομαι αρκετοι απο εδω μεσα θα γνωριζουν αυτον τον κατασκευαστη..

οποιος τον παρακολουθει ξερει καλα για τι οργανα μιλαμε..

ποτε δεν μπορουσα να φανταστω ομως οτι θα εφτειαχνε κατι τετοιο...

 

 

www.sixstringsoul.com αλλο ενα καταπληκτικο μερος να βρεις απλα τα π α ν τ α !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πώ την αλήθεια δεν τον γνωρίζω τον κατασκευαστή,όμως ....έλεος!Αυτό είναι και καλά μόνιμο καποτάστο?Κάποιες φορές οι κατασκευαστές κιθάρας μου θυμίζουν τους ζωγράφους του κυβισμού:ε,πώς να το κάνουμε ρε παιδιά κανένας δεν καταλαβαίνει τί θέλει να πεί ο ποιητής και κατά την γνώμη μου, τα κάνουν περίεργα μόνο και μόνο για να ξεχωρίζουν από τα ...ανθρώπινα.Είμαι περίεργος να δώ πόσα κιλά είναι αυτό το πράμα και αν μπορεί να παιχτεί (δεν εμποδίζει η ράγα στο χέρι?).Αν εξαιρέσεις πάντως το τερατούργημα θα ήταν ωραία κιθάρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πώ την αλήθεια δεν τον γνωρίζω τον κατασκευαστή' date='όμως ....έλεος!Αυτό είναι και καλά μόνιμο καποτάστο?Κάποιες φορές οι κατασκευαστές κιθάρας μου θυμίζουν τους ζωγράφους του κυβισμού:ε,πώς να το κάνουμε ρε παιδιά κανένας δεν καταλαβαίνει τί θέλει να πεί ο ποιητής και κατά την γνώμη μου, τα κάνουν περίεργα μόνο και μόνο για να ξεχωρίζουν από τα ...ανθρώπινα.Είμαι περίεργος να δώ πόσα κιλά είναι αυτό το πράμα και αν μπορεί να παιχτεί (δεν εμποδίζει η ράγα στο χέρι?).Αν εξαιρέσεις πάντως το τερατούργημα θα ήταν ωραία κιθάρα[/quote']

 

!!!!!!

 

8O 8O 8O 8O

 

συγκεκριμενα ζυγιζουν 12 κιλα μονο τα σιδερα πανω στην κιθαρα,καθ'οτι εναι οπως ειδες καλημενη ολοκληρη...

 

αν ομως διαβαζες την ιστορια αυτης της κιθαρας και τον λογο που κατασκευαστηκε θα μπορουσαμε να κανουμε μια ισως ουσιωδη κουβεντα για αυτην και για παρομοια οργανα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτη κατασκευη!

ΜΠΡΑΒΟ του!

 

και ναι καλο ειναι να ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ πριν σχολιασουμε οτιδηποτε.. :wink: (αλλα τι να κανουμε ειναι χαρακτηριστικο της φυλης μας & δυσκολα αλλαζει :cry: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ζητάω δημόσια - και αρκετά κοκκινισμένος - συγγνώμη.Όντως βιαζόμουν και είδα μόνο τις φωτό.Κάποιες φορές καλύτερα να μασάς παρά να γράφεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι γαμω τις κατασκευες.....

.............

.............

τι ειναι αυτο??? 8O

 

Κιθαρα φτιαγμενη για καποιον που ειναι quadriplegic... :roll:

 

*Quadriplegia is a symptom in which a human experiences partial or complete paralysis from the neck down

 

παραλυτος δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι γαμω τις κατασκευες.....

.............

.............

τι ειναι αυτο??? 8O

 

Κιθαρα φτιαγμενη για καποιον που ειναι quadriplegic... :roll:

 

*Quadriplegia is a symptom in which a human experiences partial or complete paralysis from the neck down

 

παραλυτος δυστυχως...

 

Τετραπληγικός ρεεεε!!!! Μεχρι να διαβασω το Quadriplegia πρωι-πρωι στραμπούληξα την γλωσσα μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου