Προς το περιεχόμενο

κονσολα για live


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Οκ,no problem.... peace :) Αλλα δεν ειπα ποτε οτι η μικρη εχει ολες αυτες τις δυνατοτητες που εχει η μεγαλη.

 

  Τα κυκλωματα ειναι ιδια. Απλα η 5016 CF εχει επιπλεον τεσσερα διπλα καναλια  κλπ κλπ

 

  Αλλα τελος παντων, η soundcraft και η yamaha ειναι δυο διαφορετικα μηχανηματα. Το ενα εχει καποια πραματα που δεν εχει το αλλο. Διαλεγεις και παιρνεις.

 

  Animalcopy, οσον αφορα το compressor μην ξεχνας οτι για να παρεις κομπρεσσορα οπως τον εννοεις πρεπει να τα σταξεις,ως γνωστον.... ;D αλλα αυτος που εχει επανω απο τη δικη μου εμπειρια δινει φοβερη ευκρινεια στα φωνητικα. Για την κατηγορια ειναι αξιοπρεπεστατος.

 

  nikoloutsos, μπορεις στα καναλια που περισσευουν να βαλεις: στο 5/6 κιθαρα,7/8 μπασσο και 9/10 πληκτρα χωρις mid και gain.  Η αν θες, βαζεις μαζι κιθαρα/μπασο στο ιδιο(διπλο) καναλι και στο 7/8 βαζεις πληκτρα με mid και gain. Η αν θες  :D τα ακουμπας και πας σε κατι ακριβοτερο.... 8)

 

 

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ πιστευω με καλυψες.για τα οργανα για οργανα και mics 7-8 ειναι το ανωτερο ετσι κι αλλιως που θα μου χρειαζοταν!αυτο που με καιει ειναι να ακουγεται ενας αξιοπρεπεις ηχος στον κοσμο.αφου μου λες οτι ειναι ok μαλλον εκει θα καταληξω.

 

ευχαριστω πολυ και τους παντως παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχεις το μπάτζετ εγώ λέω πάρε καλύτερα την 166. Με παραπάνω καναλια και Αuχ που καλό είναι όταν τα χρειαστείς να τα έχεις. Γνώμη μου.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πανε στο Νακα αμα θες μια βολτα και δοκιμασε την.... Απ΄οτι ειδα αν την παρεις online ειναι πιο φτηνη απο το Θωμα! Εκτος αν θες να παρεις και αλλα πραματα μαζι....

 

Αφού έχεις το μπάτζετ εγώ λέω πάρε καλύτερα την 166. Με παραπάνω καναλια και Αuχ που καλό είναι όταν τα χρειαστείς να τα έχεις. Γνώμη μου.

 

  Συμφωνω.

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

  Πανε στο Νακα αμα θες μια βολτα και δοκιμασε την.... Απ΄οτι ειδα αν την παρεις online ειναι πιο φτηνη απο το Θωμα! Εκτος αν θες να παρεις και αλλα πραματα μαζι....

 

  Συμφωνω.

 

 

Γεια σου santso, να σαι ρωτησω..

πηρες τελικα την κονσολα της yamaha?ενδιαφερομαι κι εγω και θα ηθελα να μου πεις σε παρακαλω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου