Προς το περιεχόμενο

Πως θα μπορούσε να γίνει ένα Noiz.gr Live;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ο Κώστας έχει δίκιο σε αυτά που λέει. Και στο παρελθόν είχαν πέσει ανάλογες φιλόδοξες προτάσεις, αλλά για να οργανωθεί η ιστορία είναι άλλου παπά ευαγγέλια.

 

Αν δεν υπάρξει κεντρική διοργάνωση, δεν παίζει να γίνει...

 

Και για να μιλήσουμε πρακτικά, θέλει και ένα marketing η υπόθεση, κάποιους σπόνσορες να καλύψουν κάποια έξοδα κλπ. Πολλοί είμαστε στο noiz, αλλά είμαστε ολίγο... χύμα  ;D

 

Μόνο ένας μου έρχεται στο μυαλό που θα μπορούσε να δανείσει τα φώτα του για ένα τέτοιο εγχείρημα: Ο... γερό Μάραθον που είναι τρελό αγόρι του marcketing και της διαφήμισης, αλλά άντε να τον κουνήσεις από τις, ε... χμ... πλαστικές κιθάρες του  ;D ;D ;D  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Τερι..πρόσεχε.....παραμονεύει... 8)

 

Bongiorno Korgius  ;) Μα γι αυτό το έγραψα, για να βγει από την... φωλιά του  ;D ;D ;D

 

Λοιπόν επί του πρακτέου τώρα: Η ιδέα του Κώστα περί καλοκαιρινού φεστιβάλ, είναι υλοποιήσιμη, αλλά όχι από εμάς σόλο. Έχω κάτι στο μυαλό μου- κάποιους ανθρώπους που θα μπορούσαν να το στήσουν- αλλά αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να πούμε σε πιο «κεντρικό επίπεδο».

 

Αν υπάρχει ενδιαφέρον let me know...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επί του πρακτέου τώρα: Η ιδέα του Κώστα περί καλοκαιρινού φεστιβάλ, είναι υλοποιήσιμη, αλλά όχι από εμάς σόλο. Έχω κάτι στο μυαλό μου- κάποιους ανθρώπους που θα μπορούσαν να το στήσουν- αλλά αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να πούμε σε πιο «κεντρικό επίπεδο».

 

Αν υπάρχει ενδιαφέρον let me know...

+ένας

Υπάρχει και πρόθεση και τρόπος και άνθρωποι και χρόνος.

Αν σχηματοποιηθεί και ο οργανωτικός πυρήνας (μια ευκαιρία στην επόμενη μπυροποσία που πρέπει να οργανωθεί τάχιστα) μπορούμε να καθορίσουμε ένα αρχικό πλάνο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ καλά τα λέει ου Κουστάκς. Τελευταία συμφωνώ τόσο συχνά μαζί του που θα έπρεπε ίσως οι γυναίκες μας να ανησυχούν.  8) :P ;D ;D

 

Για όσους δεν το γνωρίζουν, έγινε στο παρελθόν (6 χρόνια πριν? δεν θυμάμαι ακριβώς) ένα φεστιβάλ Noiz (διήμερο). Είμαι σίγουρος ότι ο Yameth πήρε το feedback που χρειάζεται και για τα θετικά και για τα αρνητικά ενός τέτοιου εγχειρήματος και είναι ο μόνος που μπορεί να εκφράσει εμπεριστατωμένη άποψη.

 

Προσωπικά συμμετείχα στο παρελθόν και σε φεστιβάλ άλλου φόρουμ, το οποίο είχε επίσης τις επιτυχίες και τις αποτυχίες του σε κάθε επίπεδο. Είναι σίγουρα εφικτό σαν project, για μένα, έχοντας συμμετάσχει στη διοργάνωση και άλλου πρόσφατου φεστιβάλ, το βασικό ερώτημα είναι ποιος καλείται σε κάθε περίπτωση να βγάλει το φίδι από την τρύπα.  ;)

 

Έχω ξαναγράψει για το Τσάμικο, ε?  ::)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ένας μου έρχεται στο μυαλό που θα μπορούσε να δανείσει τα φώτα του για ένα τέτοιο εγχείρημα: Ο... γερό Μάραθον που είναι τρελό αγόρι του marcketing και της διαφήμισης, αλλά άντε να τον κουνήσεις από τις, ε... χμ... πλαστικές κιθάρες του  ;D ;D ;D  

Από ιδέες...άλλο τίποτα...από μπικικίνια πάσχει η αγορά. Τέτοιο θέμα έχει ξανασυζητηθεί πολλάκις στο forum, ας ψάξει ο ΟΡ να το βρεί, το έχουμε εξαντλήσει....

 

Ή, ας ξεκινήσει να το οργανώσει μόνος του...και βοηθάμε.

Ας ρωτήσει τον Audiokosta που έτσι οργάνωσε ένα παρόμοιο μόνος του.

Έχω ξαναγράψει για το Τσάμικο, ε?  ::)

το τσάμικο που λέγαμε... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχε... πίστη θείο Μάραθον και σπάσε και τον κουμπαρά σου  ;D ;D ;D

Aυτόν..τον ελέγχει πιά η Κα Μέρκελ.... :'(

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω και την τοποθέτηση του (τελευταίως σιωπηλού) γίγαντα του φόρουμ, BigA.

Ε όπως και να το κάνουμε, μια εμπειρία σε συμμετοχή τόσων live, θα ήταν χρήσιμη.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Για το φεστιβάλ μπορώ να:

α. Πιώ μπύρα

β. Κουβαλήσω ότι γουστάρετε, όποτε γουστάρετε.

γ. Να ΜΗΝ παίξω (μην ακούσω τίποτα κουλό).

δ. Πιω μπύρα

ε. Να βγω να κολλήσω αφίσες.

στ. Πιω μπύρα

 

Κάπως έτσι τέλος πάντων...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου