Προς το περιεχόμενο

Κατασκευή θήκη μεταφοράς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη μεταφέρω 30 κιλά πέρα δώθε (3 πλήκτρα), η σκληρή θήκη δεν είναι βολική λόγω βάρους αν και μου αρέσει και είναι και το καλύτερο στις περιπτώσεις μεταφοράς και ασφάλειας / προστασίας.

 

Πρόσφατα απέκτησα ένα Korg Prophecy και χτες του ετοίμασα μια υφασμάτινη θήκη μεταφοράς σε μια μοδίστρα που από το πουθενά δημιούργησε,και ειλικρινά δεν πλήρωσα φράγκο.

 

Θα φτιάξω εν καιρώ και μια δερμάτινη,όπως την θέλω.

 

Περικλή συμφωνώ μαζί σου. Ανοιχτά μάτια και μυαλά,και δεν αγοράζουμε ότι μας δίνουν.

 

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι επαγγελματιας και κανεις 2-3  live  την εβδομαδα + προβες μαλλον πρεπει να παρεις και εναν Βασταζο !!! 30 κιλα ειναι πολλα .Προσεχε την σπονδυλικη σου στηλη γιατι εγω μεθαυριο κανω επεμβαση σε μια απο τις 3 κηλες που εχω αποκτησει μετα απο 30 χρονια κουβαληματα,αυτοκινητο ,γραφειο κλπ.Παρε ενα καροτσι μεταφορας τουλαχιστον για τα ισογεια και μετα ασανσερ αν εχει ,μην κουβαλας με τα χερια οσο γυμνασμενος και να εισαι .Aν χρησιμοποιεις καροτσι  τοτε σιγουρα πρεπει να φτιαξεις σκληρες θηκες για ευνοητους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ζω καθημερινά αυτα τα παθήματα Περικλή,σε νιώθω διότι κι εγώ περνάω τις μισές μέρες του έτους με πόνους και μυοχαλαρωτικά. Και το νυστέρι το αποφεύγω.....έχω προβολές 2 δίσκων στην σπονδυλική στήλη.

Πονάει η τέχνη φίλε.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφευγε τα μυοχαλαρωτικα και φτιαχτες τωρα ,εγω κουτσαθηκα  και πρεπει να την κανω αμεσα

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑΠΕΡΠΑΤΗΣΩ απνω απο 10-15 μετρα και να φανταστης περπαταγα 6 χλμ την ημερα για να ειμαι σε φορμα (τυμπανιστης γαρ) ασε που το δεξι παζει χωρις νευρο και οι μποτιες γινονται " παρεστιγμενα" μονο ορθοπεταλια και μονο  τεταρτα. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΤΑ ΤΥΜΠΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου