Προς το περιεχόμενο

Ανεπίσημη Μπυροποσία χωρίς #


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Χρόνια πολλά στον Gentleman και από εμένα... Τα άλλα από κοντά  ;D

 

ΥΓ: Κατά τις 9 λέμε, αλλά να το τραβήξουμε λιγάκι- κανά δυο τρεις ωρίτσες για να σας προλάβω, γιατί κατά τις 9 θα πρέπει να είμαι Δροσιά και να φύγω από εκεί κατά τις 10... πύραυλος για να σας δω... Αυτό μου προέκυψε εκτάκτως σήμερα και δεν μπορώ να το αποφύγω...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bump … ανοίγοντας μια μπύρα  :D...για την μπυροποσία που κανόνισε  ο audiokostas

 

να βρεθείτε να τα  πιείτε χαλαρά  και  όμορφα ,γιατί τραβάμε ζόρια  σε όλα τα επίπεδα

 

μακάρι κάποια στιγμή να σας δω και εγώ  ‘διπλούς’ . ;D..χικ..  σε κάποια  μπυροσύναξη 

 

ε βίβα το λοιπόν  ;)

 

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα είναι κάποιο κοριτσάκι μαζί σας απόψε; Μην είναι η γυναίκα μου μόνη της.  :-[ :P

Ουουου... στρατιά  ;D Αφού ξέρεις βρε Νικόλα, οι γυναίκες μας μόλις ακούσουν για Noiz μας παρακαλάνε... Να έρθω και εγώ να σας ακούω να μιλάτε ακατάπαυστα για κιθάρες; Θα με πάρεις μαζί;  ;D ;D ;D

(Φανταστική περίπτωση)

 

Και τώρα η πραγματικότητα: Τι, πάλι με αυτούς τους μπεκρούλιακες θα βρεθείς; Καλά εκτός από κιθάρες δεν έχετε να πείτε τίποτα άλλο; Να πας μόνος σου... Σιγά μην έρθω να σας ακούω να μιλάτε όλη την ώρα για... ακατάληπτα πράγματα...  ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι κάποιο κοριτσάκι μαζί σας απόψε; Μην είναι η γυναίκα μου μόνη της.  :-[ :P

Αν θέλουμε να χουμε και κανα κοριτσάκι σήμερα, καλό είναι να μην έρθουν οι γυναίκες μας.

 

Και τώρα η πραγματικότητα: Τι, πάλι με αυτούς τους μπεκρούλιακες θα βρεθείς; Καλά εκτός από κιθάρες δεν έχετε να πείτε τίποτα άλλο; Να πας μόνος σου... Σιγά μην έρθω να σας ακούω να μιλάτε όλη την ώρα για... ακατάληπτα πράγματα...  ;D ;D ;D ;D

Για να είμαι ειλικρινής, στις μπυροποσίες, από ελάχιστα έως καθόλου μιλάω για κιθάρες και λοιπά μουσικά όργανα.

Ίσως γιατί περνάω περισσότερο χρόνο μιλώντας στις γκαρσόνες. Μακράν πιο ενδιαφέρουσες. Ακόμα και όταν δεν μιλάνε....

 

να βρεθείτε να τα  πιείτε χαλαρά  και  όμορφα ,γιατί τραβάμε ζόρια  σε όλα τα επίπεδα

Πιθανόν να περάσω από τη Πανόρμου μετά να σε δω να βγάζεις τα ζόρια επί σκηνής. Θα ναι και ο Επικούρης ο Κουνελόκαρδος για να τα (ξανα)π(ι)ούμε.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με βλέπω να τα καταφέρνω να έρθω... Θα γούσταρα πολύ μία μπυροκατάνιξη αλλά έχω κανονίσει για κρασιά με το αίσθημα...  :-X

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιθανόν να περάσω από τη Πανόρμου μετά να σε δω να βγάζεις τα ζόρια επί σκηνής. Θα ναι και ο Επικούρης ο Κουνελόκαρδος για να τα (ξανα)π(ι)ούμε.

 

Ναι, ωρέ Κώστα, θα φροντίσω να είμαι. Το κουνητό σου ανοιχτό μη χάσω τα κουνέλια στο δρόμο. Θα φέρω και μια κόπια απ' τους "ΟΡΘΙΟΥΣ" που βγήκαν σήμερα για τους φίλους. Μετά θα έρθεις θες δες θες στο Blues γιατί σου έχω μαζέψει κάτι κουνέλες (2) που σε περιμένουν. Να είσαι φρόνιμος όμως και να έχεις μπόλικα καρότα μαζί σου.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά θα έρθεις θες δες θες στο Blues γιατί σου έχω μαζέψει κάτι κουνέλες (2) που σε περιμένουν. Να είσαι φρόνιμος όμως και να έχεις μπόλικα καρότα μαζί σου.

Jessica+Rabbit.jpg

Άλλαξαν τραγουδιστή οι Trap ?  :o

Μόνο μη μου χεις τον Λευτέρη ντυμένο κουνέλα.  ;D

Καλορίζικο το πόνημα ρε συ.

Καρότο δεν θα χω αλλά καθότι λάχανα εγώ κι Παύλος (ο δικός μου όχι των Trap) τρωγόμαστε από κουνέλια.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ωρέ Κώστα, θα φροντίσω να είμαι. Το κουνητό σου ανοιχτό μη χάσω τα κουνέλια στο δρόμο. Θα φέρω και μια κόπια απ' τους "ΟΡΘΙΟΥΣ" που βγήκαν σήμερα για τους φίλους. Μετά θα έρθεις θες δες θες στο Blues γιατί σου έχω μαζέψει κάτι κουνέλες (2) που σε περιμένουν. Να είσαι φρόνιμος όμως και να έχεις μπόλικα καρότα μαζί σου.

 

Εγώ αν δεν υπάρχουν σαρκοφάγα κουνέλια δεν έρχομαι.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου