Προς το περιεχόμενο

Αγορά καλωδίου για Voodoo lab (Cable PPM)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους

 

Πρόσφατα πήρα το Voodoo lab 2 plus είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Ωστόσο έχω τρια πετάλια τα οποία θέλουν 3,5 jack καλώδιο με reverse polarity. Το voodoo lab είχε μέσα μόνο ένα τέτοιο και θα ήθελα να μου πείτε από που μπορώ από Ελλάδα να προμηθευτώ. Θα ήθελα όμως αυτό της voodoo lab μιας και όταν δοκίμασα το αντίστοιχο από το powerplant δεν έκανε (ίσως δεν είχε ενσωματωμένη την αλλαγή πολικότητας).

 

Μιας και σήμερα πάω Θεσσαλονίκη ξέρει κανείς άν υπάρχει κάποιο μαγαζί που μπορώ να βρω αυτό το καλώδιο?

 

http://www.thomann.de/gr/voodoo_lab_pedal_cable_ppmin.htm

 

Θα μπορούσα να το παρω και από τον Thomann αλλά δεν αξίζει να πληρώσω 20€ μεταφορικά για 2 καλώδια που συνολικά κοστίζουν 8€

 

Αν πάλι από Θεσσαλονίκη δεν έχετε κάποιο μαγαζί στα υπόψιν μπορώ και από Αθήνα να τα προμηθευτώ.

 

Λοιπόν ακούω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ηλεκτρονικούς στην πολη μου δεν τους έχω μεγάλη εμπιστοσύνη, ξέρει ο elalek. Απλά το βρήκα σαν ευκαιρία τώρα που πάω θεσσαλονίκη αν έχει κάποιο μαγαζί να τα πάρω έτοιμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου