Προς το περιεχόμενο

Ενα τραγουδι για την επανασταση...


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

μερες που'ναι..... ;D

 

 

 

Αφού τα είπαμε. Εσύ είσαι κοσμοπολίτης …τι θές τις επαναστάσεις; ;DΗ μόνη επανάσταση που ήθελα να κάνω μετά την ακρόαση είναι να πιω dry Martini αντί για καφέ που πίνω τώρα 8). Τώρα σοβαρά, εμένα μόνο μου βγάζουν τα κομμάτια σου ένα feeling soundtrack- living the high life – ωραία  περνάμε στο Acapulco – να βάλω δίκουμπο ή τρίκουμπο κοστούμι το βράδυ- ναι με άσπρη Pochet………………χωρίς να είναι στις προθέσεις σου; Once Again Great Sound.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου πάντως….εμένα η ανωτέρω περιγραφείσα αίσθηση είναι η καλλίτερή μου. Μόνο τέτοια μουσική ακούω πλέον…..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερες...επαναστασης που ειναι, και γενικοτερης ανατασης,  δειτε αυτο... Το shake της χρεοκοπιας του SF...

επαιξα λιγο, μονταροντας μια επικη ταινια απο τα 70s, θα αναγνωρισετε ΒΕΒΑΙΩΣ την πρωταγωνιστρια

 

Superfunk's Shake.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

επαιξα λιγο, μονταροντας μια επικη ταινια απο τα 70s, θα αναγνωρισετε ΒΕΒΑΙΩΣ την πρωταγωνιστρια

 

 

 

Επικό και το montage! Μέσα είσαι! Αν είναι έτσι .....είμαι έτοιμος και εγώ για την επανάσταση....pm please (να οργανωθούμε ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου