Προς το περιεχόμενο

To pc μου δεν βλεπει την hd300


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον ενω ειναι η πρωτη μου φορα που ευχαριστιεμαι μια πεταλιερα αυτη παιρνει εκδικηση απο εμενα για τα χρονια που τις απαξιωνα ολες...

 

Την συνδεω στο pc  και δεν μπορει να την δει καν... Ενω οταν την συνδεω κανει εναν ηχο το pc  , παρολαυτα δεν την βλεπει ουτε το edit ουτε το monkey ... Εχω σβησει τους drivers 100 φορες και τους εχω ξαναπερασει και τιποτα....

 

δηλαδη ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κανει και σε μενα το pod 2.0 Μηπως κατι παιζει με την καρτα ηχου?

 

με usb συνδεω ξερω γω τι να πω πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό που είπε ένα παλικάρι εδω: μπες απο safe mode στα παραθύρια.Αρχικά θα σου πρότεινα να δεις αν το βλέπει από safe mode οπως είσαι,και αν όχι να ξαναπροσπαθήσεις να κάνεις install από safe mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό που είπε ένα παλικάρι εδω: μπες απο safe mode στα παραθύρια.Αρχικά θα σου πρότεινα να δεις αν το βλέπει από safe mode οπως είσαι,και αν όχι να ξαναπροσπαθήσεις να κάνεις install από safe mode

 

καλη ιδεα , πως μπαινει τοσειφ μοντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη ιδεα , πως μπαινει τοσειφ μοντ

To πιό safe mode είναι το Πλαίσιο....και μετά το Μυλτιράμα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ανοίγεις το pc πατάς F8 πριν μπουτάρει τα windows και σου έχει επιλογές εκκίνησης. Εκεί θα βρείς το safe mode ή ασφαλή λειτουργία. Το σημαντικό είναι να θυμάσαι οτι ο τρόπος που το pc βλέπει την hd 300 είναι σαν μια ακόμα κάρτα ήχου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινεται τιποτα ουτε με σειφ μοντ την βλεπει... τι γινετε ρε παιδι μου πια... μου εχουν σπασει τα νευρα...

 

στο πισι εχω συνδεσει μεσω γιου ες μπι αρκετα πραγματα... την πεταλιερα ομως την συνδεω σε ξεχωριστο γιου ες μπι και οχι σε χαμπ... κανει το χαρακτηριστικο ηχο το πισι ομως δεν το βλεπει το εντιτ... γα...ω την που......α μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oops? Το safe mode χρησιμοποιείται ΜΟΝΟ για να ελέγξουμε γιατί κρασάρουν τα windows όταν κρασάρουν. Στη δική σου περίπτωση δεν θα βοηθήσει.

 

Πήγαινε δες στο σύστημα (control panel> system> device manager) και έλεγξε αν υπάρχουν τυχόν κίτρινα ερωτηματικά σε κάποια από τα devices σου (υποπτεύομαι drivers για usb)

 

Αν θες πήγαινε στη σελίδα της motherboard σου και έλεγξε για Updates στους usb drivers.

 

Αν δεν είναι αυτό... πλαίσιο ή όποιο σέρβις συνεργάζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τωρα εκανα εγκατασταση της πεταλιερας σε 2 αλλα πισι που εχω και το αποτελεσμα ειναι ιδιο... ενω κανω κανονικα ινστολ τα ντραιβερς στο τελος δεν γινεται τιποτα... μαλλον πρεπει να εχει καποιο προβλημα το μηχανημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου