Προς το περιεχόμενο

krank krankenstein comments


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.σκεφτομαι να αγορασω αυτη την κεφαλη

http://www.thomann.de/gr/krank_krankenstein.htm

 

 

 

 

 

και θα ηθελα μερικα σχολια αν εχετε ακουσει κατι.επισεις θα ηθελα να μου προτεινετε και μια καμπινα.οικονομικη αν γινετε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βασικα μια ερωτηση πριν σου πουμε οτιδηποτε... Εισαι επαγγελματιας ? Γενικα δηλαδη τα 2000 σχεδον που θα δωσεις θα ποιασουν τοπο η απλα θα παιζεις στο σπιτι και στο στουντιο ? Σε λαιβ ξεχνα το γιατι πιθανον να πας σε μαγαζι και να μην εχει καμπινα...

 

Λεω μηπως εχεις χασει την μπαλα και γινεις σαν εμενα που ευτυχως στο τσακ την γλυτωσα και δεν τα εσκασα για να παρω εναν engl που ηθελα...οχι οτι δεν ειναι πειρασμος αυτα τα τερατα αλλα 2000 ειναι πολλα και ειδικα αυτες τις εποχες αν δεν ειναι επαγγελματιας...

 

Εναλακτικα τσεκαρε αν θες κατι πιο βατο...

 

 

 

βασικα μην σου περασει απο το μυαλο οτι θελω να σε αποτρεψω... Απλα θελω να σε αποτρεψω  να δωσεις χρηματα που δεν θα αποσβεσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ.απλα κοιτα πηγαινα σε μπουγκερα.αλλα δεν ξερω εχω ακουσει οτι πολυ εχουν προβληματα και αλλοι δεν εχουν τιποτα.μετα σκεφτομουν για τον 6505 peavey.αλλα αυτο βγαινει στα 1500,και εχω βαλει για πωληση την παλια μου κιθαρα ετσι ωστε μαζι με τα προηγουμενα που διεθετα να τα βγαλω,και ενταξει πιθανον να μου βγει καλο απο οτι εχω ψαξει..επισεις εχει 2 master πανω που απο οσο διαβασα,ανοιγεις το ενα ωστε να βγαλει μια καλη χροια ο ηχος και μετα με το αλλο να βγαλει την επιθυμιτη ενταση στην καμπινα..αν δεις στο vid εχει κανει το ιδιο και αυτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ.απλα κοιτα πηγαινα σε μπουγκερα.αλλα δεν ξερω εχω ακουσει οτι πολυ εχουν προβληματα και αλλοι δεν εχουν τιποτα.μετα σκεφτομουν για τον 6505 peavey.αλλα αυτο βγαινει στα 1500,και εχω βαλει για πωληση την παλια μου κιθαρα ετσι ωστε μαζι με τα προηγουμενα που διεθετα να τα βγαλω,και ενταξει πιθανον να μου βγει καλο απο οτι εχω ψαξει..επισεις εχει 2 master πανω που απο οσο διαβασα,ανοιγεις το ενα ωστε να βγαλει μια καλη χροια ο ηχος και μετα με το αλλο να βγαλει την επιθυμιτη ενταση στην καμπινα..αν δεις στο vid εχει κανει το ιδιο και αυτος.

 

μα δεν τιθεται συζητηση για το αν ειναι καλος ενυσχητης , απλα αν χρειαζεται τοσο καλο ενυσχητη... Ψαξε το λιγο μεσα σου γιατι 2000 ευρω ειναι πολλα... παρα πολλα...Ισως λεω ισως ενας μπλζκσταρ να ειναι υπεραρκετος... Υπαρχει και peavey 6505+ combo στα 500 ευρω...Εγω για αυτον ετοιμαζομαι... Ο 6505 ειναι κλασικ...

 

http://www.thomann.de/gr/peavey_6505_plus_112_combo.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σκεφτομουν για την κεφαλη 6505 που βγαινει στα 1100 νομιζω..ε και ο krank εχει 1500 νταξει μονιζω συμφερει...

 

βασικα οκ δεν το ποιανεις το νοημα οποτε παμε με τον ρυθμο σου...

 

πανω σε αυτο που λες γιατι το θετεις ετσι ? δΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΑΦΟΥ Ο 6505 1100 Ο ΚΡΑΝΚ ΣΤΑ 1500 ΣΥΜΦΕΡΕΙ ?

 

Θεωρεις τον κρανκ καλυτερο ? Ειναι προσωπικο γουστο βεβαια αλλα να σου θυμησω οτι ο 6505-5150 υπαρχει στο 70% των μεταλ αλμπουμ της ιστοριας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα προτειμω τον κρανκ και σ ειπα οτι συμφερει επειδη..εχει 2 master πανω..

 

οκ πασο... καμπινα κλασσικα εδω

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_g212_vintage.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω ειναι αρκετα χρησιμο αυτο..πεσμου και εσυ την αποψη σου..για καμπινα καπιοι φιλοι μου προτειναν να παρω με ενα ηχειο καλυτερα(επειδη θα χανει λενε) και οχι 2χ12,αν και μου αρεσε αυτη,επειδη την ξαναεχω κοιταξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπιοι φιλοι μου προτειναν να παρω με ενα ηχειο καλυτερα(επειδη θα χανει λενε)

 

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Ρε συ πιοι τα λενε αυτα ? που χανει δηλαδη ?

Ας μιλησει και κανενας αλλος ρε παιδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου