Προς το περιεχόμενο

krank krankenstein comments


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε gpergeris,ποιος σου προτεινε τον ΚΡΑΝΚ?

Τι χρηση προκειται να κανεις?Δε μας ειπες.

Βοηθα να σε βοηθησουμε... ;)

Ο κρανκ ειναι παρα πολυ φοβερος ενισχυτης.. :P

Τοσο,που θα τον φοβηθεις στ αληθεια.... 8)

Ποσο καιρο ασχολεισαι με τη μουσικη?

Αυτα ειναι μηχανηματα που θελουν αρκετη τριβη για να πιασουν τοπο...

Φιλικα

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω..και εγω πρωτη φορα το ακουσα αυτο χθες..:S

αλλα ειπα να το ρωτησω να με σιγουρος...

Να είσαι απόλυτα σίγουρος.

Με 1χ12 είσαι οκ

Με 2χ12 χάνει λίγο

Με 4χ12 τα χάνεις εσύ

Αν χρησιμοποιείς full satck πας για τρελοκωμείο

Ορίστε ο παρακάτω κύριος έχει άσπρες καμπίνε(δε)ς για να ταιριάζουν με τις ρόμπες που φοράει ανάποδα.Μην ξεγελιέσαι, αυτό είναι ένα στιγμιότυπο.Σε λίγο πλακώνουν οι νοσοκόμες με τις ενέσεις...

35179d1178724653-good-bad-guitar-cabinets-rick_whiteamps_416x300.jpg

BTW αν υπάρχει ένα φετιχ μου στο noiz είναι όταν κάποιος αρχίζει και λέει

''Άκουσα το μανάβη να λέει ότι με μπανάνες ο ενισυτής του έχει γλυκά μπάσα

Κάποιος μου είπε ότι αν παίζω με κιθάρα που έχει 2345 radius θα πάθω τενοντίτιδα

Ο γείτονας παίζει με μία gyftanez που τρώει λάχανο αμερικανίδα(κατά το αλβανίδα)strat''

And it goes on and on

No offence ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

''Άκουσα το μανάβη να λέει ότι με μπανάνες ο ενισυτής του έχει γλυκά μπάσα

Κάποιος μου είπε ότι αν παίζω με κιθάρα που έχει 2345 radius θα πάθω τενοντίτιδα

Ο γείτονας παίζει με μία gyftanez που τρώει λάχανο αμερικανίδα(κατά το αλβανίδα)strat''

And it goes on and on

No offence ;)

 

βασικα ωραια τα λες αλλα αν καταλαβα καλα θες να του πεις να μην στηριζεται σε αποψεις αλλων αλλα μονο στα δικα του αυτια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ωραια τα λες αλλα αν καταλαβα καλα θες να του πεις να μην στηριζεται σε αποψεις αλλων αλλα μονο στα δικα του αυτια ?

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να του την πω αλλά με το απαραίτητο χιούμορ(τέλος πάντων προσπάθησα) να του υποδείξω ότι καλύτερα να στηρίζεται στα αυτιά του αλλά και ΄΄οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι΄΄

Στο μόνο που μπορούμε να στηριχτούμε είναι η κριτική σκέψη.

Η οποία επηρεάζεται από τα συναισθήματά μας βεβαίως-βεβαίως...

Για άλλη μία φορά δεν κατηγορώ ούτε θέλω να προσβάλω κανένα.Άλλωστε δεν θεωρώ και τον εαυτό μου ικανό να κάνει κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να του την πω αλλά με το απαραίτητο χιούμορ(τέλος πάντων προσπάθησα) να του υποδείξω ότι καλύτερα να στηρίζεται στα αυτιά του αλλά και ΄΄οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι΄΄

Στο μόνο που μπορούμε να στηριχτούμε είναι η κριτική σκέψη.

Η οποία επηρεάζεται από τα συναισθήματά μας βεβαίως-βεβαίως...

Για άλλη μία φορά δεν κατηγορώ ούτε θέλω να προσβάλω κανένα.Άλλωστε δεν θεωρώ και τον εαυτό μου ικανό να κάνει κάτι τέτοιο

 

φιλε φιλοσοφε εισαι ονομα και πραμα... Επειδη τα λες πολυ μορφωμενα , πες μου τα λιγο πιο απλα βρε παιδι μου... Γενικα ο κρανκ δεν ειναι ενυσχητης που μπορεις να βρεις ευκολα για να τον ακουσεις...Σιγουρα καλο ειναι να στηριχθει στα αυτια του αλλα δεν ειναι παντα ευκολο... Επισης για πιο θεμα πρεπει να κραταει μικρο καλαθι ? Σορυ αλλα δεν εχω καταλαβει γιαυτο ρωταω και οχι για ειρωνια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον συγκεκριμενο κρανκ τον βρηκα τυχαια ψαχνοντας για καπιο ενισχυτη,παλιοτερα μου ειχανε προτεινει κρανκ παιδια που ειχαν κανει προβα σε studio με κρανκ στην αθηνα και μου ειπαν οτι ειναι πολυ τουμπανα γενικα,τωρα το αυτι μου εχει παρει ηχους για το πως ακουγεται απο youtube και απο μερικα πραγματα που βρηκα και διαβασα.γενικοτερα δεν νομιζω οτι θα του λειπουν τα γκαζια καθολου,και αυτο με τα 2 μαστερ βολευει πολυ πιστευω...btw ο τυπας που παιζει στο vid εχει τελεια ηχογραφιση και νομιζω οτι με καθοδηγησε αρκετα..

 

επισεις να προσθεσω οτι τον θελω για εναν αρκετα μεγαλο χωρο θα ελεγα οπου μεσα παιζουμε με την μπαντα μου,δεν εχω προβλημα φασαριας...και πιστευω οτι μπορει να χρησιμευσει και σε καποιο live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλιμονο αν χρειαζοσουν 2 χιλιαρικα για να βγαλεις καλο ηχο...

Θα σου ξαναθυμισω αυτα που ειπαμε...

ο 6262 ειναι τσαμπα...

Ειναι και ενισχυταρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλιμονο αν χρειαζοσουν 2 χιλιαρικα για να βγαλεις καλο ηχο...

Θα σου ξαναθυμισω αυτα που ειπαμε...

ο 6262 ειναι τσαμπα...

Ειναι και ενισχυταρα...

 

εμ αυτο λεμε... 2000 και να μην εισαι επαγγελματιας ? Δεν λεει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω οτι ειναι..αλλα αμα διαβαζω οτι μερικοι τον ειχαν 5 μηνες και τουσ 3 ηταν χαλασμενος ειναι μαλακια..τσαμπα τα 600...και ποιο πολυ μου εχει κολλησει αυτος επειδη δεν θα χρειαζεται να ανοιγεις καπου στο 5 παραδειγμα και να βγαλει ενα καλο ηχο και να ακουγεται χιλιομετρα μακρυα..αλιως πηγαινα στον peavey να γλιτωνα ενα 500αρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου