Προς το περιεχόμενο

Marshall Valvestate 275


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα παίξει με αυτόν σε ένα υποκατάστημα του νάκα.Είχα πάει την κιθάρα για σετάρισμα και όταν την τελείωσε μου έβαλε αυτον τον ενισχυτη να δοκιμάσω αν με βόλευε το σετάρισμα.Εμένα μ άρεσε αρκετά θα λεγα,σίγουρα καλύτερος από τον valve και καλή τιμή.Τσίμπα τον άφοβα κατά τη γνώμη μου.Παίζει άνετα την μουσική που σ αρέσει και έχει και καλά καθαρά (νομίζω είχε και μερικά εφέ πάνω).Αν δίνει και foοtswich ο πωλητής ακόμα καλύτερα.Καλές αγορές. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τον είχα πολλά χρόνια (7-8). Αρκετά καλό καθαρό κανάλι που όταν pushάρεται δίνει ωραίο overdriven ήχο . Descent ακουστική προσομοίωση που σε συνδιασμό με τα οnboard εφφεδάκια δημιουργεί όμορφα αέρινα ηχοχρώματα σε συνδιασμό βέβαια με μια καλή κιθάρα (με μονούς μαγνήτες :P)  Τα βρώμικά του σε καμία περίπτωση δε με ενθουσίασαν... Μετά από πολύ χρόνο κατάφερα να φτιάξω βρώμικο ήχο που κάπως να ακούγεται ωραία!

 

Ορίστε κι ένα πολύ πρόχειρο video που είχα τραβήξει παλιότερα. Γράφω και μερικές πληροφορίες εκεί μιας και με ρωτήσαν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις συμβουλες...ο valve αποδειχτηκε μαπα, πριν λιγες μερες το παιδι που τον πουλαει πηγε να παιξει με αυτον και δεν δουλευε, ετσι στα καλα καθουμενα και τωρα τον εχει στειλει για service, παλι καλα που δεν τον αγορασα δηλαδη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου