Προς το περιεχόμενο

Η καινούρια μου warmoth strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

OXI!

 

Απ'όσο ξέρω τα καπάκια ΔΕΝ αλλάζουν στους 280 και σχετικούς! Πριν κάνεις ο,τιδήποτε, τσεκάρισέ το με τη Becky ή στο forum του Παππού!

 

 

Κάτι μου έλεγε ότι δεν πρέπει να το κάνω :D  ;D

 

Ρίχνω μια ματιά στο forum του παππού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βέβαια ο παππούς έχει και άλλα μετρήματα οπότε καλή τύχη να βρεις σωστό καπάκι. ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια ο παππούς έχει και άλλα μετρήματα οπότε καλή τύχη να βρεις σωστό καπάκι. ;)

 

Σωστό κι αυτό.

 

Βρε Χάρρυ, αφού θα πάρεις κι'άλλα από τον παππού στο μέλλον... άσε τους μαγνήτες ήσυχους για τώρα και αααααν παραγγείλεις παίρνεις σε άλλο χρώμα. Δεν θα δυσκολευτείς να πουλήσεις αυτούς.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιζωντας εγω το βιολι μου, πεταω στο τραπεζι το ενδεχομενο "μαγνητες καπνιστοι". Θεωρητικα ο καπνος του τσιγαρου κιτρινιζει τα λευκα πλαστικα μερη με το χρονο και δε νομιζω να προκαλεσει καποιο προβλημα στους ιδιους τους μαγνητες. Μπορεις να τους βαλεις σε ενα πλαστικο μπουκαλι που θα γεμισεις καπνο. Δε ξερω βεβαια ποσο καλα θα δουλεψει και ποσο χρονο θα χρειαστει...και θα βρωμανε και λιγο οι μαγνητες :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικευμένο κιτρίνισμα δεν κάνει. Θέλει κατά τόπους, όπως βεβαίως και σκουριασμένους πόλους.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικευμένο κιτρίνισμα δεν κάνει. Θέλει κατά τόπους, όπως βεβαίως και σκουριασμένους πόλους.

 

Αν μιλαμε για relic, ναι. Στην προκειμενη περιπτωση ομως το ζητουμενο δεν ηταν απλα ενα crem χρωμα για να ταιριαζει με το pickguard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου