Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με tascam us122


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά συνήθως έχω συνδεδεμένη την κάρτα ήχου και άλλες δύο συσκευές. Όμως ανά διαστήματα τη χρησιμοποιώ και με άλλες 4-5 συσκευές. Γιατί ρωτάς? Τι να προσέξω?

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν εντόπισα κάποια αλλαγή συμπεριφοράς. Η κάρτα μου δουλεύει καλά είτε μόνη της είτε με τις άλλες συσκευές. Πάντως θα μπορούσε να έχει να κάνει με το πρόβλημα του φίλου αυτό που λές νομίζω, καλό θα ήταν να το τσεκάρει.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, ισως....να σημειωσω οτι εχω lap top που το τροφοδοτικο του ειναι υποδυεστερο ενος desktop και ισως εχω επηρεαστει.... ας εχεταστει και το ενδεχομενο η καρτα να εχει πριοβλημα.. εγω γενικα ειμαι ευχαριστημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συμφωνώ με τον musictech...με το tweak που σου προτείνει υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να λυθεί το πρόβλημά σου...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, just do it. Τα Laptop το έχουν - ορθά - ενεργοποιημένο, αλλά αυτό εσένα δε σε συμφέρει. Μπορεί όντως να σου πετάει έξω τη συσκευή γι αυτό το λόγο - ίσως κάποιο μικροπρόβλημα στη μπαταρία ή όταν το δουλεύεις χωρίς ρεύμα...

P>Πρρουτ!</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου