Προς το περιεχόμενο

παπουτσια για ντραμινγκ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eυτιχως που ο Mcbrain δεν του αρεσει να παιζει φορωντας τις κυλοτες της γυναικας του.. ;D ;D

P.s

Θελω να δω βιντεακι - ξυπολυτο slide στο 200 16α παρακαλω!

 

Βαγγέλη μια απορία στο παραπάνω.

Γιατι να παίξω slide στο 200 16α;

Δεν είναι καλύτερο να χρησιμοποιήσω διπέταλο για κάτι τέτοιο, και να κάνω λιγότερα slide, όπου αυτό χρειάζεται;;

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βαγγέλη μια απορία στο παραπάνω.

Γιατι να παίξω slide στο 200 16α;

Δεν είναι καλύτερο να χρησιμοποιήσω διπέταλο για κάτι τέτοιο, και να κάνω λιγότερα slide, όπου αυτό χρειάζεται;;

Για 2 λογους

1.Γιατι μπορεις

2.για να μην χρειαζετε να κουβαλας το διπλοπεταλο σου σε καθε προβα..για να παιξεις 2 16α στη κασσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι απλά...

Θα συμφωνησω μαζι σου Beero και με τον φιλο Ηampi.

Σου παραθετω μερικα απο τα αγαπημενα που παπουτσια για drums.....

"Φορα οτι ναναι η και ξυπολητος οπως ο Nicko McBrain και κοιτα να βελτιωσεις την τεχνικη σου."

caterpillar-endlesscom-boots-mens-endure-6-superduty-waterproof-steel-toe-boot.jpg.5323e12e91b72af7141a03a30eda88a1.jpg

Football_Shoes.jpg.c2c9900b803c28c9519c27710af5356a.jpg

istockphoto_7398380-stylish-cowboy-boots.jpg.2ddc9e24ac385683379bc545f9be50d5.jpg

49261878_MensRemington82522SteelToeWorkBootsinEarth.jpg.5b2f63f0d3c5217e0c35a4012cc9bd8d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προλαβες...

με αυτα παιζω στις καλοκαιρινες μου περιοδειες... ;D

 

Και αυτα ειναι καλα...για σταθερο κρατημα!!!

Roces_Kids_Ski_Boots_.jpg.38153961cc1ad032d2f24ac9cae70710.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικά πιστευω ότι οποιοδηποτε ανετο αθλητικό παπουτσι με λεια σόλα κάνει την δουλεια...Αποφευγω αρβυλες και μποτες και βαρια παπούτσια, λογω χοντρης σόλας..Ειναι προφανως θέμα αίσθησης περισσότερο, να θέλω αισθανομαι πως αντιδραει το πετάλι κατω απο το πόδι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Reebok aerobic {Best drum shoe ever!!!}Τα χρησιμοποιουσα χρονια!

Τωρα χρησιμοποιω το αντιστοιχο aerobic του Τommy Hilfiger

Adidas stan smith

Οτιδηποτε εχει δερματινη η ξυλινη σολα

για slide παιχτες...μακρυα απο all star

Καλημερα σας!

 

Γιατί μακριά απο all star?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα εγω ρε φιλε οτι μου φαινεται κατι αστειο  ?

Επαναλαμβανω την αποψη μου οτι δεν υπαρχουν drum shoes...Μηπως υπαρχουν και drum t-shirt ? Θεωρω οτι με τη βελτιωση της τεχνικης το ειδος των παπουτσιων παιζουν απο μηδαμινο εως ασημαντο ρολο.Εμενα πχ μου αρεσει το καλοκαιρι να παιζω ξυπολυτος για να δροσιζεται και η πατουσα μου  ;D

Εγω παντα παιζω ξυπολητος,αλλα το χειμωνα ειναι παγωμενα τα πεταλια και δεν αντεχεται. :'(

Ασχετα απο πλακα παντως το παπουτσι παιζει σημαντικο ρολο,αλλα ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος.Αμα παιζεις απο τοτε που αρχισες με μποτες cowboy και το καλυτερο παπουτσι να σου δωσουν δεν παιζει να το συνηθισεις γρηγορα.Εγω παιζω με σκειταδικα παπουτσια η με σταρακια μονο και μονο επειδη αυτα φοραω,η ξυπολητος αλλα μονο στο σπιτι.Ο καθενας με οτι τον βολεβει,δεν υπαρχει καλυτερο και χειροτερο.

Αν και τα βατραχοπεδιλα σε καλοκαιρινη συναυλια διπλα σε καμμια παραλια πρεπει να δινουν πολυ στυλ.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικά πιστευω ότι οποιοδηποτε ανετο αθλητικό παπουτσι με λεια σόλα κάνει την δουλεια...Αποφευγω αρβυλες και μποτες και βαρια παπούτσια, λογω χοντρης σόλας..Ειναι προφανως θέμα αίσθησης περισσότερο, να θέλω αισθανομαι πως αντιδραει το πετάλι κατω απο το πόδι μου...

ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ NORDIC ΜΕ ΤΑ ANETA ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΟΥ..

;D ;D ;D

εδω εχουμε παει το drumming σε αλλα level..!!!

p.s τα All star..σε slide παιξιματα δεν ενδεικνυνται επειδη η σολα ειναι απο λαστιχο {μαλλον κακης ποιοτητας} . Μετα απο λιγο ζεσταινετε και κολαει .

Ενα καλο tip παντος για slide players...ειναι λιγο ταλκ πανω στο πεταλι πριν απο καθε προβα η συναυλια..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου