Προς το περιεχόμενο

παπουτσια για ντραμινγκ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΡΧΟΝΤΑΣ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ,ΠΑΕΙ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΟΥ.Πρεπει να εχεις παντως μεγαλο αρχειο απο τετοιου ειδους εμπορευματα ..σε παραδεχομαι με κατεστρεψες .....επαγγελματικα .

Περα απο την πλακα ευχομαι καληνυχτα σε ολους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

όχι ότι παίζει ιδιαίτερο ρόλο ,ανάλογα πως έχει συνηθήσει ο καθένας

Παπούτσια οδηγών αγώνων αυτοκινήτου . Λεία δερμάτινη σόλα ,ο αστράγαλος δεμένος ,αλλά καθόλου άκαμπτος -σα να φοράς ελαστικό επίδεσμο ,καρναβαλέ εμφάνιση σε περίπτωση σοβαρού ντυσίματος  ;D

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2430/3817022537_5da18fcf9c.jpg&imgrefurl=http://www.flickr.com/photos/37901436%40N08/3817022537/&usg=__YB4_8UHHfV5bQMWM8WehfgZOdX4=&h=375&w=500&sz=106&hl=el&start=27&zoom=1&tbnid=yXltQ9n5CVJ1kM:&tbnh=98&tbnw=130&ei=J0G7TfSQK4ex8QO0_uzdBg&prev=/search%3Fq%3Df1%2Bshoes%26hl%3Del%26biw%3D1436%26bih%3D700%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο την πλακα... Οι  λογοι που προτεινω αυτα τα 2 παπουτσια...ειναι 1.γιατι τα εχω παιξει και ειναι πολυ καλα για slide {Ειδικα τα Reebok} και ο 2ος ειναι γιατι μπορεις να τα φορεσεις ειτε με  Τζιν..ειτε με κουστουμι και να μην φαινετε οτι φορας αθλητικα παπουτσια..

Η εννοια κουστουμι και drumming ισως σας ξενιζει λιγο..

ειναι για πιο μετα.. Δυστηχως ...εχω αναγκαστει πολλες φορες να παιξω με κουστουμι.. ::)

Ελπιζω τωρα να μην αρχισετε ερωτησεις του τυπου....<και..Τι πρεπει να φοραει ενας drummer οταν παιζει??

Reebok-Aerobics-.jpg.5f41d72a861da2429389260712236453.jpg

tommy-hilfiger-mens-t-scratch-shoes-10404.jpg.d8698e86a2c0970413479bc7760ac4a3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σουπερ φαινονται βαγγελη. θα παω μια περατζαδα σε γυφτακια μου φαινεται να παρω κατι τετοιο με κανα δεκαρικο μη ξοδευομαστε κιολας.και θα τα εχω μονο για ντραμς

 

οσο για το κουστουμι, και οι φειθ νο μορ ετσι βγαινουν...

 

υγ. οσον αφορα τους κλασσικους κολλημενους που συνεχιζουν να αναμασουν την ιδια καραμελα (που λεει οτι ο καλος ο ντραμερ δε χρειαζεται κατι ειδικο) ενα εχω να σας πω.

 

οταν οδηγατε και ειδικα οταν εχετε νμα κανετε διαδρομη μεγαλη, φορατε ορειβατικα? οταν πατε για περπατημα φορατε διχαλο? οταν παιζετε μπασκετ φορατε πασουμια?

 

ξεκοληστε λιγο το μυαλο σας επιτελους. ναι το παπουτσι δεν κανει τον ντραμερ. αλλα ως εκει

 

καλο σας απογευμα

 

 

(και καλο φλειμινγκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σουπερ φαινονται βαγγελη. θα παω μια περατζαδα σε γυφτακια μου φαινεται να παρω κατι τετοιο με κανα δεκαρικο μη ξοδευομαστε κιολας.και θα τα εχω μονο για ντραμς

 

οσο για το κουστουμι, και οι φειθ νο μορ ετσι βγαινουν...

 

υγ. οσον αφορα τους κλασσικους κολλημενους που συνεχιζουν να αναμασουν την ιδια καραμελα (που λεει οτι ο καλος ο ντραμερ δε χρειαζεται κατι ειδικο) ενα εχω να σας πω.

 

οταν οδηγατε και ειδικα οταν εχετε νμα κανετε διαδρομη μεγαλη, φορατε ορειβατικα? οταν πατε για περπατημα φορατε διχαλο? οταν παιζετε μπασκετ φορατε πασουμια?

 

ξεκοληστε λιγο το μυαλο σας επιτελους. ναι το παπουτσι δεν κανει τον ντραμερ. αλλα ως εκει

 

καλο σας απογευμα

 

 

(και καλο φλειμινγκ)

 

κανεις ερωτησεις κ ατομα σου απαντανε.εχεις κανει κ αλλα τοπικ κ παλι πηρες απαντησεις..

αφου κανεισ λοιπον ερωτησεις παει να πει ( η θα επρεπε να πει) οτι αναγνωριζεισ πως μπορει να μην ξερεις τα παντα.. οτι ισως καποιος να ξερει κατι παραπανω κ να σε βοηθησει)... κ μετα λες μερικα ατομα --που σου εδωσαν μια απαντηση που δεν σου αρεσε-- κολλημενα.. no offence αλλα προλαβες κ ακουσες τουσ παντες αναγνωρισες του κολλημενους κ εχεις να τους πεις κ ΕΝΑ πραγμα...τυπου ακουστε με να σας πω εγω ξερω

 

αν ολο αυτο το θεωρεις σωστη συμπεριφορα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως και δε μιλαω για ολους. μιλαω για τους λιγους. που μενουν στην καραμελα. αμα εισαι καλος τι να το κανεις το παπουτσι ο νικο μακ μπρειν παιζει ξυπολητος. παραδειγμα σου ανεφερα. δηλαδη αμα ρωταγα σε ενα μπασκετικο φορουμ αν ξερουν κανα καλο παπουτσακι να κανω τη δουλεια μου αξιοπρεπωςκαι μου απαντουσαν μαθε πρωτα καλο μπασκετακι και μετα βλεπεις, εγω γαμαω και με βατραχοπεδιλα, ε εσυ τι θα σκεφτοσουν

 

(ενταξει αρκετοι ποσταραν χαβλετζιδικα , δε λεω...)

αυτα

ο καθενας ας κρινει και ας κριθει βαση των λεγομενων του

 

υγ. προφανως και δε ξερω τα παντα. μαλλον θα ελεγα οτι ξερω ελαχιστα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σουπερ φαινονται βαγγελη. θα παω μια περατζαδα σε γυφτακια μου φαινεται να παρω κατι τετοιο με κανα δεκαρικο μη ξοδευομαστε κιολας.και θα τα εχω μονο για ντραμς

Γνωμη μου ειναι  καλυτερα να μην παρεις "κατι τετοια με κανα δεκαρικο", αφου θα τα εχεις αποκλειστικα για drums, πάρε τα αυθεντικα -τα καλα- και θα σου κρατησουν για χρονια και θα ειναι αναπαυτικα+δεν θα αναγκαζεσαι να τα βγαζεις στο μπαλκονι απο τη μυρωδια (τα φτηνα ειναι απο μάπα λάστιχα).

 

  δηλαδη αμα ρωταγα σε ενα μπασκετικο φορουμ αν ξερουν κανα καλο παπουτσακι να κανω τη δουλεια μου αξιοπρεπως και μου απαντουσαν μαθε πρωτα καλο μπασκετακι και μετα βλεπεις

:)    Σωστα, σκεψου τη Λιμνη των Κυκνων με Reebok

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι  καλυτερα να μην παρεις "κατι τετοια με κανα δεκαρικο", αφου θα τα εχεις αποκλειστικα για drums, πάρε τα αυθεντικα -τα καλα- και θα σου κρατησουν για χρονια και θα ειναι αναπαυτικα+δεν θα αναγκαζεσαι να τα βγαζεις στο μπαλκονι απο τη μυρωδια (τα φτηνα ειναι απο μάπα λάστιχα).

 

χμμμ την παραμετρο ποιοτητα λαστιχου δε την ειχα σκεφτει... εχεις μαλλον δικιο. ε αφου μπηκα στο τριπακι να παρω , ας τα σκασω να ξεμπερδευω... (βεβαια το δεκαρικο ειναι παντα δελεαστικο!!!)

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω περιπου 18 χρονια τωρα,,,εχω δοκιμασει πολλα ζευγαρια παπουτσια για παιξιμο,,αλλα σαν τα adidas wrestling,,,,τιποτα!!

Ειναι απιστευτα και στην οδηγηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συγγνώμη για την παρέμβαση, για μένα το ζήτημα έπαψε να υφίσταται όταν είδα τον Fran Christina (Fabulous T-birds) να παίζει φορώντας στο δεξί του All Star ένα σπηρούνι! :o ;D

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου