Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για drum set...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το ψιλομόνωση γίνεται να μου πείτε πως γίνεται γιατί σε κάθε search που κάνω...μου δίνει αποτελέσματα πολύ πιο ακριβά απο το budget μου...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

¶σχετο λίγο με το όλο θέμα, απλά το γράφω εδώ γιατί είδα να αναφέρουν κάποιοι διαφορετικές τιμές από thomann..

 

Μπορείτε να χρησιμοποιείτε την ιταλική version της σελίδας, που έτσι και αλλιώς είναι στα αγγλικά και οι τιμές είναι οι ίδιες με τις τελικές που θα πληρώσετε αν αγοράσετε για Ελλάδα (πρέπει να είναι ίδιος ο φόρος). Τουλάχιστον είναι ίδιες οι τιμές σε πράγματα που έχω κοιτάξει εγώ...

 

Το απευθείας link είναι αυτό:

 

http://www.thomann.de/thoiw8_index.html?sn=2dba3d43f81ab53a6febf652498ea5ab

 

 

θ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σε όλους....Είμαι στην ευχαριστη θέση να σας πώ ότι είμαι στην τελική ευθεία για την παραγγελία....Θέλω όμως την βοηθεια σας....

 

ΠΟια απο τις 2 drums (finally...:) )να πάρω....?

 

1) Premier Olympic

 

2) PDP EZ set

 

Για πιατίναι τα ξαναλέμε σε κανένα μήνα....(χρείαζονται οικονομίες...)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω κατω τα ιδια ειναι ρε σε τετοια λεφτα μην κολλας την δουλεια σου θα την κανεις και με το παραπανω...και τα stagg που χες αναφερει στην αρχη μια χαρα ειναι το πρωτο μου σετ ηταν και τα χα κανει να ακουγονται παρα πολυ καλα...εγω ψηφιζω παντως pdp...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλος τη pdp ez τη ξεχνας ξερω ατομο που την εχει και μετα απο 1 χρονο τη κυνηγαει οταν παιζει (δηλαδη κουνιουνται οι βασεις με αποτελεσμα η ντραμς να μην ειναι σταθερη)το ιδιο και η premier olympic

 

Εγω θα σου προτεινα ανεπιφιλακτα

αυτή http://www.thomann.de/thoiw2_sonor_fsh5055cwr_studio_set_prodinfo.html

 

ή

 

αυτή αν θες με πιατινια

http://www.thomann.de/thoiw2_sonor_special_edition_505_studio_set_prodinfo.html

 

Εγγυημένα σου λεω καθως την την ειχα λιωσει για ενα καλοκαιρι τη συγκεκριμένη και δεν εκανε τακ.Με δερματακια emperor remo αν της βαλεις θα κανεις τη δουλεια σου οικονομικα και μια χαρα.

Μη χαλας τα λευτα σου τσαμπα.Δε σου λεω οτι αυτη που σου προτεινω ειναι η κορυφη αλλα για τα λευτα της ναι ειναι κορυφη και αψογο hardware.Αυτα καλη επιτυχια!!!Και καλο παιξιμο οποια και αν παρεις τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες αργότερα...
καλημερα' date=' τα stagg οντως με τιποτα ειναι κατσαρολες και θα σου διαλυθουν γρηγορα,εγω προτεινω gretsch blackhawk με πιατα istanbul mehmet samatya set πολυ οικονομικο κ αξιοπρεπεστατο[/quote']

ego pados eho ena splash 10 tis stagg ke mou aresi poli o ihos tou ke na skeftis oti kostise mono 15 euro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου