Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για drum set...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το οτι ειχε καποιος κατι κ το διελυσε δεν λει τπτ καθως εξαρταται απο την μεταχειριση που του κανεις...κ γω αν θελω διαλυω οποιοδηποτε σετ σε λιγη ωρα...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάρε sonor εγγύηση είναι φτηνά αλλά όχι φτηνιάρικα.

 

http://www.thomann.de/gr/sonor_fsh5055cbb_studio_set.htm

 

ή αυτό

http://www.thomann.de/gr/sonor_special_edition_505_stage_set.htm

 

έχει και πιατίνια για αρχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλοάσχετο...

¨

ο malakian e;ipe

 

malakian: Χερετώ 'σας. Και εγώ όπως ο Nemoo αποφάσησα να αξιοποιήσω το υπόγειό μου. Το θέμα δεν είναι τι drums να βάλω καθώς αυτό μπορώ να το βρω και μόνοσ μου icon_razz.gif . Το θέμα ειναι αν θα ακόυγονται. Μένω σε πολυκατοικία και θέλω να 3ερω αν θα ακούγεται η drums στο πρωτο και 2ο όροφο.(Μεταξύ υπογείου και 1ου ορόφου υπάρχει πιλωτη. Παρακαλώ βοηθήστε με τον άπορο.

 

Να σου πω άμα είναι να τα πάρεις και να μην μπορείς να τα ακουμπάς δεν έχει και νόημα..Μια συμβιβαστική λύση θα ήταν αν δοκίμαζες ηλεκτρονική drums που ρυθμίζεις εσύ την ένταση και στο κάτω κάτω άμα σου καπνίσει(λέμε τώρα) στις τέσσερεις το πρωί να αρχίσεις να βαράς, βάζεις τα αυστικά σου και είσαι κύριος!

 

:wink:

 

Βέβαια όπως ίσως έχεις ξανακούσει,τα κανονικά έχουν μια διαφορετική αίσθηση-εμφάνιση που σε γεμίζει..αλλά αυτό δεν έχει να κάνει και με τον ήχο!!!!!! (εξαρτάται από το μοντέλο που θα πάρεις)

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου