Προς το περιεχόμενο

Ψηφοφορία ενισχυτών προσιτής τιμής



Προτεινόμενες αναρτήσεις

ή να της χαρισω σε κανεναν φιλο που θα δειξει καλη διαγωγη και δεν θα με  αποπερνει τοσο καιρο στην αναζητηση μου

Aγαπητέ φίλε Άρη, ο προβληματισμός σου και ο χρόνος της αναζητησής σου είναι

απόλυτα δικαολογημένοι μπλα, μπλα, μπλα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

sorry ρε Σπυρο αλλα σε αυτο το κομματι δεν μπορω να αποφασισω... Δεν μου αρεσει κανενας απο αυτους που εχω ακουσει γι αυτο ψαχνομαι τοσο καιρο...Μακαρι να εβρισκα αυτο που ψαχνω ηχητικα και θα το ειχα παρει... Μην νομιζεις οτι κι εμενα μου αρεσει που ψαχνω -ψαχνω και δεν μπορω να βρω αυτο που θελω...

 

Ίσως αυτό που ψάχνεις τόσο καιρό να βρίσκεται στις άκρες των δαχτύλων σου και απλά να μην το έχεις ανακαλύψει ακόμα,νομίζοντας ότι οι ενισχυτές είναι οι "ένοχοι" :)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά σου λένε κρίση.

 

Καλά την Digitech, την HD πότε πρόλαβες και την έβγαλες άχρηστη?

 

Για καμπίνα τι σκέφτεσαι?

 

 

 

Δεν ειναι αχρηστη απλα εμενα δεν μου κανουν οι πεταλιερες... Περισσοτερο χρονο ξοδευω στο να ρυθμιζω ηχους παρα να παιζω... δεν ειναι για εμενα οι πολλες παραμετροποιησεις... θελω κατι απλο... Δεν λεω καλο ηχο βγαζω αλλα παντα με απασχολει αν αυτος ο ηχος που εχω φτιαξει ειναι ο καλυτερος δυνατος η αν μπορω να τον βελτιωσω λιγο ακομα , οποτε το αποτελεσμα να ρυθμιζω να ρυθμιζω και να ρυθμιζω...

 

Ίσως αυτό που ψάχνεις τόσο καιρό να βρίσκεται στις άκρες των δαχτύλων σου και απλά να μην το έχεις ανακαλύψει ακόμα,νομίζοντας ότι οι ενισχυτές είναι οι "ένοχοι" :)

 

Ισως...

 

για πολλα χρονια με καλυπτε ενας απλος πιβι μπαντιτ... Και μου αρεσε αυτο που εβγαζε... Απο εναν λαμπατο ενυσχητη εχω απαιτησεις να ταιριαζει στο στυλ που παιζω και στα δαχτυλα μου... 10 χρονια παιζω... να αλλαξω τωρα στυλ , για να ταιριαξω εγω στον ενυσχητη ? δε λεει...

 

Ολοι οσοι εχω ακουσει εκτος απο τον engl powerball ( που ειναι οτι καλυτερο) δεν ακουγοταν ασχημα... Αλλα οχι τοσο καλα ωστε να δωσω τα 700 ευρω που θα χρειαστει να δωσω...

 

Καμπινα κλασσικα την Harley benton v30 2x12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απ την ψηφοφορια η οποια θεωρω οτι δε θα σε βοηθησει μιας και το θεμα ενισχυτης ειναι εντελως υποκειμενικο και συ καταφευγεις στην υποκειμενικοτητα των αλλων...

Σα να λες:''Ποια γυναικα να παντρευτω?Πηγα με ολες αλλα καμια δεν με ικανοποιησε..''

Η Σουλα ολο ντιβανι,η Κουλα ολο τηγανι,μηπως δε θελω παντρεια και ειμαι για σεργιανι?

 

Εχω την απορια,τί ειναι αυτο που δεν εχεις βρει σε ο,τι εχεις ακουσει?

Πολυ drive?(Ποτε δεν ειναι αρκετο για καποιους)

Ευκολο ηχο για μπουρμπουληθρες?(οι μπεταλιερες ειναι καλες γι αυτη τη δουλεια)

Ογκο?(Με εντασεις δωματιου δυσκολο..)

Eνταση?(Για τί χρηση τονε θες?)

 

Εγω σου προτεινω τον bugera 333+333=666(τυχαιο?δε νομιζω..)

Δεν τον εχω παιξει αλλα λενε οτι ειναι καλος για μεταλ...

Με εμπιστευεσαι? ;)

Οσο για το ταιριασμα των δαχτυλων με εναν ενισχυτη...Παιζε φιλε Αρη και μην κολλας στο τσικ που σε κανει να λες''Δεν ειναι αυτο που θελω''

Δε θα ξεμπλεξεις ΠΟΤΕ...

 

Πολυ φιλικα ολα αυτα,με χιουμοριστικη διαθεση παντα,για να βοηθησω!

 

Παιζε μπαλα λεμε! ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ωστε να δω αν αυτοι που εχω δοκιμασει υπερτερουν η οχι αυτων που εχω δοκιμασει για να δω ποιους θα συνεχισω να δοκιμαζω...

ε? πως?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω καλο ενισχυτή έχω αλλα παντα με απασχολει αν αυτος ο ενισχυτής που εχω ειναι ο καλυτερος δυνατος η αν μπορω να πάρω κάποιον άλλον, οποτε το αποτελεσμα είναι να ψάχνω να ψάχνω και να ψάχνω...

 

::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Αρη οποιον ενισχυτη και να παρεις δεν θα κανει με ολες τις κιθαρες σου στα σιγουρα.  οποτε κρατα και της ΡΠ δεν ξερεις τι γινετε ;)

 

Παντως μας μπριζωνεις με τα θεματα σου ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα από αυτούς που δοκίμασα άλλος έπρεπε να τον ανοίξεις πολύ για να ακούσεις σωστά. Σε σημείο να κινδυνεύεις από γείτονες , γονείς , αλλά και κοφωση. Άλλος είχε πολύ μουντό ντιστορσιον , όπου ήθελε τουλάχιστον 3 πεταλάκια μπροστά για να καθαρίσει. Άλλος τα είχε όλα τελεία αλλά έχει 2500 , ο συνήθης ύποπτος. Ο engl powerball έχει το λίγο από όλα και μου αρέσει αλλά ενώ ήμουν έτοιμος να τον πάρω μου συνέβησαν γεγονότα που με αποθαρυναν από το να δώσω πάνω από 600-700 ευρώ για ενισχυτη + καμπίνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενισχυτης που ψαχνεις τοσο καιρο ειναι ο boogie mark V ειμαι σιγουρος :Ρ

εντάξει θα πουλήσω μια γκαρσονιέρα που εχω και θα τον αγοράσω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου