Προς το περιεχόμενο

I love Dorado...(Gypsy Style..)


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα και παλι.Αλλο ενα μιξ 4 τραγουδιων σε ενα νοικοκυρεμένα.. ;D ;D εχει καποιο προβληματακι στο φιναλε αλλα γενικα ειπαμε...ιδεες ανεβαζω και ακουω γνωμες για να τα φτιαξω καλύτερα. Ευχαριστω για την ακροαση

I_love_dorado_final.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιχαλη φτιαχνουμε εισαγωγη και τελος(οπως ειπες) και δυο-τρια κουνηματα ενδιαμεσα

και τελειωσαμε.Παντως οσο παει το feel που εχει το κομματι ειναι και καλυτερο,πιο πειστικο

και πιο γυφτικο.Οσο περισσοτερα γραφεις τοσο καλυτερα ειναι.Δε μιλαμε για το παιξιμο μονο αλλα και το γενικο ηχο που βγαινει.Εδω ταιριαζει το "εν το πολλω το ευ"!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιχαλη φτιαχνουμε εισαγωγη και τελος(οπως ειπες) και δυο-τρια κουνηματα ενδιαμεσα

και τελειωσαμε.Παντως οσο παει το feel που εχει το κομματι ειναι και καλυτερο,πιο πειστικο

και πιο γυφτικο.Οσο περισσοτερα γραφεις τοσο καλυτερα ειναι.Δε μιλαμε για το παιξιμο μονο αλλα και το γενικο ηχο που βγαινει.Εδω ταιριαζει το "εν το πολλω το ευ"!

 

 

Να σαι καλα και σε ευχαριστω για τις παρατηρησεις σου.(Πολυ εύστοχες ) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχαλη πολυ καλος ο ηχος!κατα την ταπεινη μου γνωμη θα ηθελα τα ρυθμικα λιιιιγο πιο αργα!(μου ακουγονται ολιγον τι αγχωμενα).Αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο!κριμα που εισαι Αθηνα!Αλλιως θα καναμε ωραιο σχηματακι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχαλη πολυ καλος ο ηχος!κατα την ταπεινη μου γνωμη θα ηθελα τα ρυθμικα λιιιιγο πιο αργα!(μου ακουγονται ολιγον τι αγχωμενα).Αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο!κριμα που εισαι Αθηνα!Αλλιως θα καναμε ωραιο σχηματακι!

 

 

Οντως τα εχω πλακωσει λιγο..παρασύρθηκα !! Σε ευχαριστω για το σχολιο σου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου