Προς το περιεχόμενο

Blackstar HT1R Combo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος θέλει κάτι για τον ενισχυτή φίλοι μου ρωτήστε...

Ευχαριστώ

Mηπως επαιξες και τον ht 20 combo και αν ναι ποια ειναι η γνωμη σου οχι ομως για metal κατι σε πιο prog rock ισως θα εκανε ??? .Επισης μηπως ξερεις την τιμη που τον εχει ο Τριμης?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Mηπως επαιξες και τον ht 20 combo και αν ναι ποια ειναι η γνωμη σου οχι ομως για metal κατι σε πιο prog rock ισως θα εκανε ??? .Επισης μηπως ξερεις την τιμη που τον εχει ο Τριμης?

Οι τιμές που έχει βάλει είναι ίδιες με τον Thommann...

Νομίζω ότι τον πήρε το μάτι μου τον HT20...αλλά δεν μ ενδιέφερε κι έτσι  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υ.Γ 3 Προσοχή ο Aris 17561 κυκλοφορεί ελεύθερος

 

 

δηλαδη καλυτερος απο dual rectifier ? ;D ;D ;D ;D

 

Για λαιβ στο οακα κανει ?

 

Ν α ανοιξω θεμα ψηφοφορια κα να βαλω μερικους ενυσχ. να τους συγκρινουμε με το ht-1 ?

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mηπως επαιξες και τον ht 20 combo και αν ναι ποια ειναι η γνωμη σου οχι ομως για metal κατι σε πιο prog rock ισως θα εκανε ??? .Επισης μηπως ξερεις την τιμη που τον εχει ο Τριμης?

 

καλησπερα φιλε , ισως σε βοηθησει ενα review που εχω κανει εδω και λιγο καιρο σαν κατοχος του ht-20

 

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=185448.0

 

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 240 Ε  βαζεις  αλλα 30 Ε  και παιρνεις  http://www.thomann.de/gr/bugera_v22.htm?sid=108c06b423442665fc519043df5b28af . Απλα δεν υπαρχει μετρο συγκρισης μεταξυ τους  ΜΟΝΟ η ΤΙΜΗ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε , ισως σε βοηθησει ενα review που εχω κανει εδω και λιγο καιρο σαν κατοχος του ht-20

 

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=185448.0

 

Κατατοπιστικοτατο ευχαριστω φιλε ο ht 20 ειναι μεσα στις μελλοντικες βασικες επιλογες για λαμπατο ενισχυτη μολις ξεμπερδεψω με κατι πεταλια που πρεπει να συμπληρωσω.Εχω ηδη το Blackstar ht boost  μπροστα απο εναν Tech 21 Trademark 60 και ειμαι υπερευχαριστημενος αρα ειμαι ψιλιασμενος για την ποιοτητα των Blackstar.Αληθεια με τα πεταλια πως τα παει μηπως εχεις δοκιμασει και παλι ευχαριστω ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 240 Ε  βαζεις  αλλα 30 Ε  και παιρνεις   http://www.thomann.de/gr/bugera_v22.htm?sid=108c06b423442665fc519043df5b28af . Απλα δεν υπαρχει μετρο συγκρισης μεταξυ τους  ΜΟΝΟ η ΤΙΜΗ  

Αυτή είναι η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ σου άποψη...

Η ΔΙΚΗ μου άποψη είναι οτι καλός ο Bugera(ήμουν κάτοχος 6260,333ΧL) όπως είπες και σωστά δεν ύπάρχει μέτρο σύγκρισης...Κλάσεις ανώτερος ο Blackstar πιο ποιοτικός και ηχητικά άπειρες ΚΛΑΣΕΙΣ χωρίς να χρειάζεται να αλλάξεις λάμπες ΜΟΛΙΣ τον αγοράσεις...

Ελπίζω να σε διαφώτησα... ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα βρε satana σοβαρεψου που μου συγκρινεις το τενεκεδκι  με τον V22 .Εχω εναν 333xl (με τις μαμα λαμπες ακομα ).Να τον πουλησω να παρω Blackstar HT1R Combo γιατι οπως λες δεν υπαρχει μετρο συγκρισης ?  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατατοπιστικοτατο ευχαριστω φιλε ο ht 20 ειναι μεσα στις μελλοντικες βασικες επιλογες για λαμπατο ενισχυτη μολις ξεμπερδεψω με κατι πεταλια που πρεπει να συμπληρωσω.Εχω ηδη το Blackstar ht boost  μπροστα απο εναν Tech 21 Trademark 60 και ειμαι υπερευχαριστημενος αρα ειμαι ψιλιασμενος για την ποιοτητα των Blackstar.Αληθεια με τα πεταλια πως τα παει μηπως εχεις δοκιμασει και παλι ευχαριστω ;)

 

μια χαρα και με τα πεταλια , ειναι σαν να κανει το καθε πεταλι καναλι του ενισχυτη ,πιο συγκεκριμενα (τυχαια σειρα :) ): του εχω κοτσαρει πανω ενα jam tubedreamer +,  ενα Proco Rat ,  ενα boss OC-2, ενα crybaby wah , το mxr phaser 90 ενα boss dd-3 και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα (κι απο βδομαδα θα μπει και ενα memory boy deluxe ωχ αμαν ωχ αμαν  ;D ;D ) αλλωστε τον ειχα δοικιμασει και με τα πεταλια μου πριν τον αγορασω , πραγμα που θα ειναι καλο να κανεις κι εσυ ..

 

edit : off topic mode : OFF

 

 

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα βρε satana σοβαρεψου που μου συγκρινεις το τενεκεδκι  με τον V22 .Εχω εναν 333xl (με τις μαμα λαμπες ακομα ).Να τον πουλησω να παρω Blackstar HT1R Combo γιατι οπως λες δεν υπαρχει μετρο συγκρισης ?  :'(

Συγκρίνεις ενισχυτή gia home practice & recording με ενισχυτή που κουφαίνει και κουφό. :P

Ο 333ΧL παίζει σχετικά καλά σε εντάσεις δωματίου...Σε αντίθεση με τον 6260....

Πάντως σου ξαναλέω ότι τα Blackstar είναι σκάλες πιό πάνω...

 

Y.Γ Οταν αλλάξεις λάμπες θα με θυμηθείς.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου