Προς το περιεχόμενο

Αν σας ελεγα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

PAT METHENY στο ΠΑΛΛΑΣ ! ;D wow!  (χωρις Gong---ισως με thong... αλλα και αυτο, συμπερασματικα, δεν ειναι εμπεριστατωμενη πληροφορια και δεν μπορω να το τεκμηριωσω ορθολογιστικα, εξωλογιστικα ουτε και φορολογικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

PAT METHENY στο ΠΑΛΛΑΣ ! ;D wow!

Αιτσυ!!!Κε δαιν με νιαζουν ουτε ωρθογραφειες ουτε τοιποωα!!!

Pat Metheny και τα μυαλα στο blender!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γούσταρα πολύ να κάνει tour με μεγάλη ορχήστρα για να μπορεί να παίζει και τέτοιες κομματάρες...

 

 

...αλλά και πάλι τρέχοντας με βλέπω να πηγαίνω (πρώτη θέση δίπλα στον marathon.. ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mακροΐσκιωτε, πίστεψέ με, σπέρνει ακόμη και σε τρίο ή και σόλο (οι δυο φορές που τον έχω δει μέχρι στιγμής). Μη τον χάσετε. Τελεία και γκ@$#λα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Is True...

http://patmetheny.com/tours.cfm

Bέβαια αυτό θα κάνει μεγάλο κακό στο Νoiz...γιατί πολλοί "κιθαρίστες" θα ξεγραφτούν και θα γραφτούν στο forum "πλέκω με βελονάκι..." ;D

 

Θα γούσταρα πολύ να κάνει tour με μεγάλη ορχήστρα για να μπορεί να παίζει και τέτοιες κομματάρες...

Που τέτοια τύχη...το Secret Stories (κατ εμέ είναι από τα έργα της 10ετίας...). Ελπίζω κάποια μέρη του ότι βγαίνουν και με το τρίο...Bέβαια μάλλον θα έχει μαζί του την Picasso και όσοι δεν την έχουν δεί-ακούσει live, θα καταλάβουν (?) πόσο μεγάλη luthier είναι η Μanzer...

 

..αλλά και πάλι τρέχοντας με βλέπω να πηγαίνω (πρώτη θέση δίπλα στον marathon.. )

Ντάξ...θα πάμε...αλλά στο Παλλάς με τη χειρότερη ακουστική στην Ελλάδα? Δεν σέβονται τον μουσικό? ???

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bέβαια αυτό θα κάνει μεγάλο κακό στο Νoiz...γιατί πολλοί "κιθαρίστες" θα ξεγραφτούν και θα γραφτούν στο forum "πλέκω με βελονάκι..." ;D

Δεν είδα να σε αποτρέψει εσένα μπρε.

Και μη μου αρχίσεις πάλι τα περι "εγώ σαχλοφωνίστας κλπ".

Σκέψου να το λεγε κανείς πιτσιρικάς "Τώρα που θα ρθουν και δειτε τους Extrabubula Annihilation, το μόνο ξύλινο μπράτσο που θα πιάνετε, θα ναι η τσάπα για το μποστάνι της γιαγιάς σας", τι θα κουγε........

 

Αλλά από την άλλη, μου φαίνεται ότι μόνο εγώ σε παίρνω στα σοβαρά.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ...θα πάμε...αλλά στο Παλλάς με τη χειρότερη ακουστική στην Ελλάδα? Δεν σέβονται τον μουσικό? ???

 

Από το να τον στέλνανε σε κανα Ολυμπιακό ακίνητο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να τον στέλνανε σε κανα Ολυμπιακό ακίνητο....

Ατυχώς στην Ελλάδα, δεν έχουμε κατάλληλους κλειστούς χώρους. Ακόμα και το Μέγαρο δεν μου αρέσει (ηχητικά)...Χάθηκε ο Λυκαβηττός?

Έχει ξαναπαίξει εκεί και ήταν καταπληκτικά

 

Δεν είδα να σε αποτρέψει εσένα μπρε.

Δεν έχεις δεί τα κεντήματά μου ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχώς στην Ελλάδα, δεν έχουμε κατάλληλους κλειστούς χώρους. Ακόμα και το Μέγαρο δεν μου αρέσει (ηχητικά)

 

E;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου