Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή για Ενισχυτή λαμπάτο και καμπίνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

η αληθεια ειναι οτι το ενα ηθελα να το κρατησω απο τα δυο, αλλα μου τα αγορασαν την ιδια μερα και τα δυο, και δεν ηθελα να τους την  "σπασω"

αφου ειδη ειχα τον τριπλε ;D δεν βαριεσε λεω...

δωσε πραμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω να κανω μια διαφορετικη προταση? Αναφερθηκατε κυριοι στον ενιχσυτη μου (Β52 ΑΤ100) αλλα προσπεραστηκε πολυ γρηγορα. Πιστευω πως ειναι μια τραγικα καλη επιλογη σε αυτα τα λευτα. Ο ηχος του ειναι κατι αναμεσα σε Mesa και Peavey και φτανει απο crunch μεχρι scopped high gain ηχους.

Επισης, εφοσον το μπατζετ ειναι στο εναμισι χιλιαρικο, με κανα κατοσταρικο παραπανω, περνεις καινουργιο αυτον τον ενισχυτη μαζι με την αλλη προσωπικη μου αγαπη, την VHT Fat Bottom 2x12. Ο ενισχυτης πρεπει να ειναι στο 900αρι και η καμπινα στο 700αρι.

Αυτα απο εμενα

 

Α, α! Μην κοιτας μονο στο ebay.de γιατι οι γερμανοι ειναι τραγικα τυπικοι οποτε ολα τα μεταχειρισμενα τους ειναι κοντα σε τιμες θωμαν. Τσεκαρε στο ebay.co.uk τις αγγελιες απο UK

Fly from Here, but as the Chosen Pessimist...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δεν ξερω ποσο καλυτερα (διαφορετικα ναι) μπορει να ακουστει ενας ενισχυτης απο τον B-52 AT-100 και τη VHT (πλεον Fryette) Fat Bottom 2x12...ειναι φοβερη λυση, και τα 2 τα εχει ο Κουρμπης και ειμαι σιγουρος πως αν δοκιμασεις αυτον το συνδιασμο θα φυγεις απο το μαγαζι και μετα 2 εφοσον εχεις παρει μαζι σου τα λεφτα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δεν ξερω ποσο καλυτερα (διαφορετικα ναι) μπορει να ακουστει ενας ενισχυτης απο τον B-52 AT-100 και τη VHT (πλεον Fryette) Fat Bottom 2x12

 

την καμπίνα την άκουσα είναι όντως φοβερή! τον ενισχυτή δεν τον είδα.

 

Οποτε τι κερδιζεις...? Αυτην την στιγμη υπαρχει στις αγγελειες ενα τριπ ρεκτο στα 1350 ευρω...

 

εννοείς dual recto..την έχω υπόψιν μου. δεν έχω πρόβλημα αν δεν πάρω τριπλ και πάρω ντουαλ. σχετικα με τις επιφυλάξεις καταλαβαίνω τι λές αλλά γενικά κάποιες προσφορές είναι πολύ δελαστικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σχετικα με τις επιφυλάξεις καταλαβαίνω τι λές αλλά γενικά κάποιες προσφορές είναι πολύ δελαστικές.

 

 

Δεν συννενοούμαστε...

??? ??? ??? ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την καμπίνα την άκουσα είναι όντως φοβερή! τον ενισχυτή δεν τον είδα.

 

Δεν τον ειχε το μαγαζι εννοεις; Ρωτησες γι'αυτον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συννενοούμαστε...

??? ??? ??? ??? ??? ???

 

συνεννοούμαστε αλλά όταν μπορώ με 1000 ευρώ να φέρω τον ενισχυτή εδώ και άλλα 200 να δώσω τελωνείο είμαστε στα 1200. 1350 στην ελλάδα τώρα έσκασε. μέχρι τώρα το φθηνότερο ήταν στα 1500+. αλλά γενικώ έχεις δίκιο οτι από ηπα είνα μυστήρια τα πράγματα...και δύσκολα δείνει φραγκα στα τυφλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεννοούμαστε αλλά όταν μπορώ με 1000 ευρώ να φέρω τον ενισχυτή εδώ και άλλα 200 να δώσω τελωνείο είμαστε στα 1200. 1350 στην ελλάδα τώρα έσκασε. μέχρι τώρα το φθηνότερο ήταν στα 1500+. αλλά γενικώ έχεις δίκιο οτι από ηπα είνα μυστήρια τα πράγματα...και δύσκολα δείνει φραγκα στα τυφλά..

 

Loipon allh mia fora epeidh se exv  sympauhsei kai katanov kauvw briskv ton eayto moy se esena...

 

Στην ελλαδα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα πλεον και υπαχρουν πολλα παιδια που δινουν πολυ καλες προσφορες...Προτιμας 1200 σε εναν ενυσχητη που ουτε εχεις δει , παρα μονο σε φωτο παρα 1300 για καποιον που θα τον εχει παιξει ? Ακου λοιπον...

 

1000 ευρω για τον ενυσχητη

300 ευρω το λιγοτερο για τελωνειο

80 ευρω για variax

και ενδεχωμενως 50-60 ευρω για λαμπες...

 

ποσο κανουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου