Προς το περιεχόμενο

Line 6 Spider III HD75 Κεφαλή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις την ειδα επαθα... Εψαχνα για ενισχυτι σε γνωστο site του οποιου δεν αναφερω το ονμα για να μην θεωρηθω διαφημηστης... και ετσι τον ειδα... Line 6 Spider III HD75...θα ηθελα να εχω γνωμες σε αυτον τον ενισχυτι...καποιες προτασεις καμπινας και αν εχετε προτασεις πανω σε αλλουσ ενισχιτες modelling... Ευχαριστώ προαιρετικά!!!

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα τον αντιστοιχο σε combo με 12αρι celestion και πανω του καρφωνα μια αμερικανα fender και κατα τη γνωμη μου μονο fender δεν ακουγα και ετσι τον πουλησα. Επισης τον εβαζα και με μια boss gt-10 και ηταν σαν το σκυλο με τη γατα που μπορει να ειναι και λογικο γιατι ειναι modelling...

 

Αυτα για τον combo σαν ηχο, τωρα με την καμπινα δεν ξερω τι ψαρια θα βγαλεις.

 

Παντως αν πραγματικα ενδιαφερεσαι να τον αγορασεις θα σου προτεινα με τα ιδια λεφτα που θα εδινες για να παρεις το κεφάλι και την καμπινα να παρεις ενα λαμπατο combo ;) εκτος και αν θελεις οπωσδηποτε κεφαλη με καμπινα.

 

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου