Προς το περιεχόμενο

Ταινια Μικρου Μηκους


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορινες μου…συγνωμη για το ασχετο με το νοιζ ζητημα αλλα πραγματικα χρειαζομαι την βοηθεια σας σε θεμα σοβαρο αυτην την φορα.......

Μολις εχθες μιλησα με τον αντιδημαρχο Καλλιθεας και την διευθυνση μιας κοινοτητας και μου ανεθεσαν την δημιουργια μιας μικρου μηκους ταινιας οσον αφορα την νεολαια και την εξαρτηση.Η ταινια θα προβληθει στις 26 Ιουνη σε χωρο οπου θα αποφασισει το Δημαρχειο.

Εχω ηδη χαρει αφου επελεξαν εμενα και οχι τον Μανουσακη....αλλα πραγματικα χρειαζομαι την βοηθεια σας στο αν γνωριζει καποιος που θα βρω πλανα που εχουν παιχτει απο ιδιωτικα και μη καναλια καθως και ακουστικο υλικο..μιλαμε παντα για καναλια ελληνικα και οχι ξενα...

Ο αντιδημαρχος και οι λοιποι ειπαν οτι θα βοηθησουν αλλα.....θα...θα...θα..θα...ειμαι σιγουρος!!!

 

Οποιος ξερει please help……

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μιλησεις με καποιον απο το καναλι...αλλα χλωμο να σοθ δψσουν μεγαλη σημασια...

 

Ισως μπορεσω να βρω καποια ακρη απο το ΤΕΙ μου αλλα θα ξερω next week.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε την κάμερα και έλα εδώ στην γειτονιά μου στη Θεσσαλονίκη μετά τις 10 η ώρα το βράδυ και σου εγγυώμαι φοβερό υλικό! Ειδικά τώρα που κάνει και καλό καιρό και βγαίνουν να λιαστούν, και το μεσημέρι να έρθεις πάλι θα τραβήξεις πράγμα! :lol:

 

Σοβαρά τώρα η ΕΤ3 απ'ότι ξέρω είναι πολύ ανοιχτή σε αυτά τα θέματα. Αν έρθεις σε επικοινωνία μαζί τους πιστεύω πως θα σε βοηθήσουν...

 

Επίσης αν έχεις κάποια εκπομπή υπόψην σου που μπορεί να έχει κάνει ρεπορταζ στο πρόσφατο παρελθόν ψάξε να τη βρεις στο blue-whitegt.com μήπως και την έχει ανεβάσει κανείς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω αγοραροι........καλα fleamail εχω τραβηξει παλιοτερα (και ευτυχως που κατι με κρατησε και δεν τα πεταξα)με κινδυνο να με λιντσαρουν κατι θειικα πλανα στην Χαλκοκονδυλη με τους ζεουλες να σπανε τις γραμμες στο πεζοδρομιο και να ξερνανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη Αντουάν, αλλά αυτά τα κατόπιν παραγγελίας ηθικοπλαστικά 'φτου κακά' ντοκυμαντέρ, προσωπικά μου προκαλούν απέχθεια και αναγούλα... (και πάλι sorry ξέρεις ότι δεν είναι προσωπικό...). :?

 

Ας ξεκινήσουν με μια μικρού μήκους ταινία σχετικά με τις πραγματικές πηγές της εξάρτησης: τα περίπτερα που πουλάνε τσιγάρα σε 12χρονους, τα μπαράκια που ποτίζουν ανήλικα με μπόμπες, την εξάρτηση από τη φραπεδιά και τον σταρχιδισμό, την εξάρτηση από το Playstation και το χαζοκούτι, την εξάρτηση από την Τατιάνα, την εξάρτηση από το Δημόσιο, από το Θεοκρατικό καθεστώς του Χουντόδουλου, από χίλια δυο άλλα... και ας αφήσουν κατά μέρος τις ψευτοευαισθησίες με 'πιασάρικα' θέματα-ταμπού (του κώλου) για να δείξουν τάχα μου ότι κάνουν αυτό για το οποίο τους πληρώνουμε...

 

My (hard earned) 2 cents.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαζι σου....αλλα δεν το κανω ουτε για το δημαρχο,ουτε για την κοινοτητα,ουτε για κανεναν αλλο,παρα μονο για τον εναν και μοναδικο ¨αδελφο¨ που εχω εδω και 13 χρονια και παλευει να ξεφυγει απο τα ναρκωτικα...μιας και εκεινος μου το ζητησε σαν χαρη....αφου ανηκει στην συγκεκριμενη κοινοτητα που θα διοργανωσει την εκδηλωση!!!

 

Αγοραρε..πιστεψε με...δεν θα επραττα κατα παραγγελιαν κατι το οποιο ειναι το μερακι-χομπι μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK φίλε, κανένα πρόβλημα και χαίρομαι που δεν το παίρνεις στραβά... έπρεπε να τα γράψω όμως...

 

Καλή τύχη στο φίλο σου... μέσα από την καρδιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"prezes iparxoun polles alla i iroini skotonei...afti einai i diafora" tou megalou pavlou pou to mono komatti pou xeroun ta pitsirikia einai to "na magapas" isos giati afto mono den tous ponaei pragmatika - o noon noito vevaia -

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου