Προς το περιεχόμενο

Ενα παιδικο μου ονειρο θα πραγματοποιηθει - Live The EAGLES


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα συμφορουμιτες και συμφορουμιτισες.

 

Με παρα πολυ μεγαλη χαρα και συγκινηση θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τα νεα μου.

Στις 26 Ιουνιου (ο Θεος να μας εχει καλα) Θα δω live αυτην την ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπαντα.

Η συναυλια θα γινει στο Μοναχο και πλεον ολα ειναι κανονισμενα. Εισιτηριο συναυλιας- αεροπορικο- ξενοδοχειο.  Αισθανομαι απο τους πολυ τυχερους που θα το κανω αυτο.

 

Θα ηθελα δημοσια να ευχαριστησω το Υπουργειο Οικονομικων το οποιο μου εδωσε την επιστροφη της εφοριας οχι στην ωρα της μα 5!!!!!! μερες πριν την προκαθορισμενη ημερομηνια!

Ετσι αποφασισα να τα καρφωσω βλεποντας την αγαπημενη μου μπαντα  ;D πραγματοποιοντας ενα μεγαλο ονειρο.

Eagles - Take It Easy (Live)

EAGLES BABY!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και κάποιος που (επιτέλους) ευχαριστεί το Υπουργείο Οικονομικών για ολα αυτά που μας προσφέρει!!! ;D ;D

 

Καλά να περάσεις φίλε!!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα δημοσια να ευχαριστησω το Υπουργειο Οικονομικων το οποιο μου εδωσε την επιστροφη της εφοριας οχι στην ωρα της μα 5!!!!!! μερες πριν την προκαθορισμενη ημερομηνια!

 

μη φοβασαι θα στην παρει πισω και μαλιστα διπλη (ή τριπλη αναλογα με το εισοδημα σου)... >:(

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη φοβασαι θα στην παρει πισω και μαλιστα διπλη (ή τριπλη αναλογα με το εισοδημα σου)... >:(

Aμάν ρε συ η γκρίνια σου.....

 

Καλά να περάσεις Άγγελε. Μακάρι να ναι στα καλύτερά τους.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη φοβασαι θα στην παρει πισω και μαλιστα διπλη (ή τριπλη αναλογα με το εισοδημα σου)... >:(

5 κιθάρες είδα ότι έχεις Άγγελε, ποιός ο λόγος. Κιθαρικός φόρος 20%. 8)

 

 

Γ. Παπακωνσταντίνου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βαριεσαι....ειναι απο εκεινες τις στιγμες που αποφασιζεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου ετσι επειδη δε ξερεις τι σου ξημερωνει....ελπιζω κι εγω να ειναι σε καλη φορμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βαριεσαι....ειναι απο εκεινες τις στιγμες που αποφασιζεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου ετσι επειδη δε ξερεις τι σου ξημερωνει....

και πολύ καλά κάνεις...κάποια απωθημένα δεν πρέπει να τα κρατάμε, μας κάνουν κακό. Έτσι και εγώ, κάποτε, έχασα μία συναυλία που έπρεπε να πάω...και το θυμάμαι 30 χρόνια συνέχεια. :'(

Καλά να περάσεις και να μας γράψεις τις εντυπώσεις. ;) :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε, έχασα μία συναυλία που έπρεπε να πάω...και το θυμάμαι 30 χρόνια συνέχεια.

 

Σίγουρα μιλάς για τη συναυλία που είχε κάνει η Δόμνα Σαμίου στο ΟΑΚΑ για τη προώθηση του "Έχε για Παναγιά".

 

Ήμουν εκεί.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα μιλάς για τη συναυλία που είχε κάνει η Δόμνα Σαμίου στο ΟΑΚΑ για τη προώθηση του "Έχε για Παναγιά".

Ήμουν εκεί.

 

Xιουμορίστα.... :P ;)

Το 1980, μόλις είχα φτάσει στο Παρίσι, νέος και ψάρακας..ξαναενώθηκαν οι Genesis (με τον Gabriel μαζί) για μία και μοναδική συναυλία στο Λονδίνο και φεύγαν πούλμαν από όλη την Ευρώπη (τότε δεν υπήρχε η Easyjet...)...

...και δεν ήσουν εκεί ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xιουμορίστα.... :P ;)

Το 1980, μόλις είχα φτάσει στο Παρίσι, νέος και ψάρακας..ξαναενώθηκαν οι Genesis (με τον Gabriel μαζί) για μία και μοναδική συναυλία στο Λονδίνο και φεύγαν πούλμαν από όλη την Ευρώπη (τότε δεν υπήρχε η Easyjet...)...

...και δεν ήσουν εκεί ;D

Γαματη συναυλια πρεπει να ηταν..Καλα κανεις και μετανοιωνεις..και εγω το ιδιο θα εκανα..

Τετοια Live οντως..δεν χανονται....

Αληθεια τι επαθε η εφορια φετος..

και εμενα μου εσκασε μια αναπαντεχη επιστροφη ...4 μηνες πριν απο το κανονικο..

Να σαι καλα φιλε και να περασεις ομορφα στην συναυλια!!!!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου