Προς το περιεχόμενο

Άποψη για μπάσο στα 1000ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mike ότι κι αν έχω στο μυαλό μου, το σίγουρο είναι πως θέλω 4χορδο για τώρα :P Εκτός αν δοκιμάσω κανένα και με βολέψει τόσο που το τσιμπήσω. Θα είναι αυθόρμητο όμως :P

 

Γιατί όχι warwickplayer? Ήταν πολύ βολικό στο παίξιμο, στον ήχο και σε εμφάνιση :P Εκτός αν ξέρεις κάτι παραπάνω, οπότε διαφώτισε μας  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Γιατί όχι warwickplayer? Ήταν πολύ βολικό στο παίξιμο, στον ήχο και σε εμφάνιση :P Εκτός αν ξέρεις κάτι παραπάνω, οπότε διαφώτισε μας  ;D

 

όχι δε το λέει επειδή είναι μάπα.Απλά φοβάται μη βγάλει κανα μάτι με τα κέρατα αυτά ;D ;D.Επίσης είναι και σεσσιονας σε πλείστα ροκ-ποπ συγκροτήματα και δεν του αρέσει να τον περνάνε για μεταλλά ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα απο εμφανιση δεν μ αρεσει καθολου...και το vari-mid III  ειναι απλα για κλαματα...οι μαγνητες του ειναι ωραιοι για το στυλ αλλα μονοχρομοι(πολυ νερουλοι..)τους εχει ενας φιλος σε ενα parker και δεν μ αρεσουν καθολου...

Κατα τα αλλα ψαξε δες ποσα κομματια ξυλα ειναι το ash του...

Ο κυριος λογος ομως που σου ειπα ΜΗΝ δωσεις 700 ευρω για αυτο ειναι επειδη στα 700 ευρω βρισκεις οργαναρες στα μεταχειρισμενα και με 200-300 πανω οργαναρες στα καινουρια...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δε το λέει επειδή είναι μάπα.Απλά φοβάται μη βγάλει κανα μάτι με τα κέρατα αυτά ;D ;D.Επίσης είναι και σεσσιονας σε πλείστα ροκ-ποπ συγκροτήματα και δεν του αρέσει να τον περνάνε για μεταλλά ;D ;D

Βλεπω με ξερεις...ε τωρα πειτε μου...ειναι κερατο αυτο?

Δεν ειμαι σεσσιονας ρε...και ειμαι μεταλας!!!Ακουω φανατικα King crimson...Αυτο αυτοματα με κανει metalα-jazzistα-rockα-pop lover-funk groove man ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε το μάτι μου και σε αυτό στις αγγελίες http://smart.noiz.gr/details.php?id=35456 και μου κέντρισε την προσοχή, μαζί με ενα musicman. Γιατι να μην έχω τα λευτά τώρα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mayones ειναι μπασαρα...Φυσικα εχει μηδαμινη μεταπωλητικη αξια αλλα ειδικα αυτο με τις προσθηκες που εκανε ο φιλος μαμαει...εχουν ενα θεματακι με τα μπρατσα..πολυ φλατ και με μεγαλα ταστα...περιεργα...δεν μου εκατσαν καθολου στο χερι....

το ernieball ειναι ernieball..το μπασο οπως πρεπει να ειναι...και τα πιεζο που εχει αυτο ειναι μεγαλο συν...

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=40878

http://smart.noiz.gr/details.php?id=40675

http://smart.noiz.gr/details.php?id=34728

 

Αυτα δεν σου κανουν?εγω με corvette active παιζω και μαμαει...ασε που τα εκτελουν στα 5 μετρα στις αγγελιες και για το ειδος που παιζεις ταιριαζουν γαντι...πλουσια σε μεσεα κοβουν ανετα σε οποιοδηποτε στυλ παιξεις...

Απλα και σ αυτα εχουν θεμα το μπρατσο..αν εισαι κοντα γιαννενα ελα να παιξεις το δικο μου...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απλα και σ αυτα εχουν θεμα το μπρατσο..αν εισαι κοντα γιαννενα ελα να παιξεις το δικο μου...

 

Γιάννενα είναι και αυτός ο μούργος ;D

Θα στον στείλω συστημένο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε θελετε παμε...απλα αν εχεις ενισχυτη να το δοκιμασεις στο δικο σου γιατι εγω  λογo GAS παιζω με ενα ενισχυτη κιθαρας 0.00005w... ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου