Προς το περιεχόμενο

Άποψη για μπάσο στα 1000ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλαράκο η δική μου άποψη (παίζω χρόνια stoner, rock, grunge) είναι η εξής.εχω αλλάξει απο musicman esp ibanez και κατέληξα στην fender.εχω και precision και jazz bass.αν πετύχεις κάνενα μεταχείρα αμερικάνικο jazz και σου κάθεται πάρτο με κλείστα μάτια.παίζεις τα πάντα.απο punk μέχρι στρουμφάκια!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω Geezer Butler που θαυμάζω, είχα υπόψιν τα Lakland. Αν και το 5άρι με χαλάει λίγο :P Το μαγαζάκι στα Eξάρχεια πάντως μέτρησε. Θα κάνω μια επίσκεψη όταν έρθει η ώρα. Πάντως δεν το ψήνω για τυφλή αγορά από internet κι έτσι. Θέλω να το πιάσω, να παίξω, και να πω αυτό είναι.

 

Και αφου ακουσες ολες τις προτασεις που σου κανανε ΤΡΕΧΑ να παρεις ενα ΜΜ Stingray που χαριζει ενα παλικαρι στις αγγελιες (δεν το ξερω το παλικαρι)..πριν στο φανε και μετα κλαις με μαυρο δακρυ... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγορά θα γίνει τέλη Αυγούστου, οπότε ας μην ακούω ως τότε για αγγελίες, μην πάθω καμιά καρδιά :P Απλώς το ψάχνω από τώρα, για να έχω καλύψει όλες τις επιλογές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφου ακουσες ολες τις προτασεις που σου κανανε ΤΡΕΧΑ να παρεις ενα ΜΜ Stingray που χαριζει ενα παλικαρι στις αγγελιες (δεν το ξερω το παλικαρι)..πριν στο φανε και μετα κλαις με μαυρο δακρυ... ;D

 

Θα κλαις, όμως...

Ωραίο musicman, και στα χρώματα που πρέπει...

ΚΑΙ με τη γέφυρα που πρέπει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου