Προς το περιεχόμενο

Πάνε χρόνια


giwrgoss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σου πω κατι...δεν θελω να την μηδενισω την κοπελλα μια χαρα ειναι...αλλα...τα κομματια της(αρμονικα μιλωντας)ειναι ολα σαν κομματια των πυξ-λαξ...Αρα τη το διαφορετικο εχει η μονικα,η μαρκελου και ολο αυτο το καινουριο κινημα στην ελληνικη μουσικη?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να σου πω κατι...δεν θελω να την μηδενισω την κοπελλα μια χαρα ειναι...αλλα...τα κομματια της(αρμονικα μιλωντας)ειναι ολα σαν κομματια των πυξ-λαξ...Αρα τη το διαφορετικο εχει η μονικα,η μαρκελου και ολο αυτο το καινουριο κινημα στην ελληνικη μουσικη?

 

Το έχουμε συζητήσει εκτενώς το θέμα ;)

http://www.noiz.gr/index.php?topic=183022.110

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τραγούδι γραμμένο (στίχοι και μουσική) από εμένα

 

Aκούω κριτική  ;D

 

Σαν pop/rock τραγούδι ειναι catchy...ενας 15 χρόνος τυπικός πιτσιρικας ή πιτσιρικα με τις επιρροές που εχει σημερα στην Ελλαδα, Κυπρο...θα το λάτρευε...

 

ομως...μιας και το νοιζ ειναι λιγο αλλου μουσικα...και πεζουν πολλες "ψαγμενες" μουσικαρες εδω...δεν νομιζω να υπαρχει κατι θετικο που θα μπορέσεις να εισπράξεις...

 

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ: 1) σαν κομμάτι ειναι σουπερ...αλλα για τα αυτια και τα μυαλά αυτων που δεν ξερουν απο μουσικη...οπως λεει ο πατερας μου .."πολυ θα δουν, λιγοι θα καταλαβουν"...καταλαβαινεις τι εννοω μ'αυτο...

2) το ποπ ειναι ποπ γιατι εχει πολυ διαφήμιση...αν διαφημιζοταν το norwegian black metal οσο shakira ..μαλλον τα προιναδικα θα ειχαν τον Ghaal να τους παιζει hits του στο πιανο...οποτε... χρειάζεσαι καλητερη διαφήμιση... οποιαδήποτε...καλη ή κακη...ειναι διαφήμιση.. και στο genre σας ειναι το παν...

 

p.s συντομα αρραβωνιάζομαι Κύπρια...οποτε χαιρετίσματα στο πανεμορφο Νησι.. ;D

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δικά μου αυτιά ακούστηκε ευχάριστα!Δεν με ενόχλησε κάτι, ούτε ο στίχος μου φάνηκε τετριμμένος. Εγώ θα σου ευχηθώ καλή συνέχεια, καλή πρόοδο στην πορεία σου και καλό (και προπάντων) γερό..στομάχι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να παραδεχτείς ότι σου έκανα διαφήμιση. ;)

 

Μη μηδενίζεις την προσπάθεια κάποιου έτσι απλά... Ή τους ανθρώπους που γουστάρουν να ακούνε τέτοια μουσική... Άλλο το δεν μου αρέσει και σεβαστό αλλά το να μηδενίζεις και να απαξιώνεις ότι δεν αρέσει σε εσένα είναι λάθος... Οι Κατσιμιχαίοι δηλαδή τι κοινό έχουν?

Η γνώμη μου δε νομίζω να έχει τη δύναμη ν' απαξιώσει ή να μηδενίσει.

 

...ασε που τα παιδια ειναι και πατριωτακια μου και ξερω πολυ καλα πως εχει η μουσικη σκηνη στην κυπρο...ειναι για κλαματα!!!τη να ακουσουν και απο ποιον για να το αναπαραγουν και να το πανε παρακατω?

Άρα το μη χείρον βέλτιστον.

 

ομως...μιας και το νοιζ ειναι λιγο αλλου μουσικα...και πεζουν πολλες "ψαγμενες" μουσικαρες εδω...δεν νομιζω να υπαρχει κατι θετικο που θα μπορέσεις να εισπράξεις...

Φυσικά, πάμπολλες φορές μου 'χουν πέσει τ' αυτιά, μ' αυτά που 'χω ακούσει εδώ μέσα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου