Προς το περιεχόμενο

Guiness guitar speed record - 600bpm!


ex-latinangelgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε τέτοια ταχύτητα είναι δύσκολο να πεις αν ειναι όντως καθαρός η όχι,ειδικά με παραμόρφωση.Ο βραζιλιάνος εδώ όμως όντως το παίζει,έστω στη μισή ταχύτητα από αυτή που ισχυρίζεται ο παραπάνω ότι το παίζει:

 

 

Και ναι ειναι απαίσιος  αυτός στο πρώτο video στον αυτοσχεδιασμό.Δε λέω ότι είμαι καλύτερος,αλλά τουλάχιστον δεν παραδίδω μαθήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και μην αρχισετε να λετε....μα δεν ειναι μουσικη αυτο που παιζει ο τυπος ....δεν εχει feeling.....κτλ κτλ.....600bpm...ειναι απλα αδυανοητο!!!!!

 

ΟΚ έχεις δίκιο στο παραπάνω, αλλά νομίζω πως θα ήταν πιο σωστό να το παίξει χωρίς drive μπας και ξεκαθαρίσουμε καμιά νότα.. Απο τις πιο χαμηλές ταχύτητες του, δεν ξεκαθάριζα τίποτα. Πόσο μάλλον στις ψηλές. Δηλαδή ποιός είναι αυτός που θα κρίνει με αυτή την ασάφεια στις νότες, αν όντως το έχει καταρίψει το ρεκόρ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ έχεις δίκιο στο παραπάνω, αλλά νομίζω πως θα ήταν πιο σωστό να το παίξει χωρίς drive μπας και ξεκαθαρίσουμε καμιά νότα.. Απο τις πιο χαμηλές ταχύτητες του, δεν ξεκαθάριζα τίποτα. Πόσο μάλλον στις ψηλές. Δηλαδή ποιός είναι αυτός που θα κρίνει με αυτή την ασάφεια στις νότες, αν όντως το έχει καταρίψει το ρεκόρ;

Συμφωνω με οσα λες..ασ υποθεσουμε ομως οτι ειναι 70% καθαρο παιξιμο....σκεψου οτι το 99,999999999999999% των κιθαριστων δεν μπορει ουτε 5 νοτες να παιξει, εστω και βρωμικα σ'αυτη την ταχυτητα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος μου ειχε παιξει στα 599 αλλα μετα αρπαξε φωτια η κιθαρα και στη συνεχεια αυτος, θεος σχωρεστον. Δεν προνοησε να παρει μια υδροψυκτη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ικανότατος.

Αυτό όμως είναι το πέταγμα της μέλισσας....με ζεμπρινγκ εξάτμιση και τσίτα το γκάζι στον πισινό της. αχ...9 λεπτά έχασα ρε (*&^*(&^ μου! (το βίντεο της 2ης σελίδας).Στο πρώτο,δεν φοράει ζεμπρινγκ η μέλισσα....πρέπει να έχει και καταλύτη...

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χάλασε το κασσετόφωνο και μασάει την κασέττα... παιδιά, έτσι ακούγεται. Μπράβο του που μπορεί να ακούει τον εαυτό του... Εγώ έχασα 3 λεπτά γιατί δεν άξιζε πεισσότερα... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου