Προς το περιεχόμενο

Χτυπημα σε σωμα κιθαρας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα. Χονδρικα για τοπικη επισκευη πχ παει πανω απο κανενα 50ρικο? Ρωταω γιατι δεν εχω ιδεα απο τι τιμες παιζουν. Για το αλλο με τον τυπο στοκου π θα βαλω παιζει προβλημα αν βαλουμε πολυεστερικο υαλοστοκο? οχι ετσι?

Πολλα θα δωσεις χωρις λογο!

Το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι να τσεκαρεις αν δημιουργηθηκε κανενα προβλημα με την πτωση οπουδηποτε αλλου ;)

Κατα τα αλλα εχεις στα χερια σου ενα χτυπημενο ξυλο, ξεχνα οτι ειναι κομματι απο κιθαρα. Αν το προβλημα ειναι μονο εκει και τιποτα να μην κανεις το ιδιο ειναι ;)

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Πολλα θα δωσεις χωρις λογο!

Το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι να τσεκαρεις αν δημιουργηθηκε κανενα προβλημα με την πτωση οπουδηποτε αλλου ;)

Κατα τα αλλα εχεις στα χερια σου ενα χτυπημενο ξυλο, ξεχνα οτι ειναι κομματι απο κιθαρα. Αν το προβλημα ειναι μονο εκει και τιποτα να μην κανεις το ιδιο ειναι ;)

Το τσεκαρα αυτο. Η κιθαρα δεν χτυπησε καπου αλλου κ δεν εχει καποιο προβλημα λειτουργικο. Μονο αυτο το χτυπημα. Αλλα θελω λιγο να το σουλουπωσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσεκαρα αυτο. Η κιθαρα δεν χτυπησε καπου αλλου κ δεν εχει καποιο προβλημα λειτουργικο. Μονο αυτο το χτυπημα. Αλλα θελω λιγο να το σουλουπωσω.

 

Αν θες απλα να μην βλεπεις το ξυλο βαλε λιγο ακρυλικο στοκο χρωματισμενο με χρωμα σε σκονη! Επειδη πριν τσεγνωσει αφαιρειται με νερο χωρις υπολειμματα θα μπορεσεις ευκολα να περιορισεις το υλικο μεσα στη γουβα!

Αλλα μην περιμενεις πολλα πραγματα!

 

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν το έχεις ξανακάνει...σε συμβουλεύω να πας κατευθείαν στο μάστορα...γιατί μπορεί να κλαίς για πολύ καιρό μετά... ;)

 

Επειδή και εγώ πήγα να το παίξω μάστορας με ξυλόστοκους γυαλόχαρτα και τέτοια για τοπικό ρετουσάρισμα σε χτύπημα στο μπρατσο και παρολίγον να πάθω αυτό ακριβώς που λεέι ο Marathon σου προτείνω να πας βουρ για επαγγελματία...έκανα πιο μεγάλη ζημιά απότι υπήρχε, ευτυχώς ο μάστορας το ''μπάλωσε'' χρησιμοποιώντας ρινίσματα-κόλα-στόκο και δεν ξέρω και εγώ τί και μετά έβαλε και λούστρο οπότε είναι λείο και γυαλιστερό όπως πρώτα. Βέβαια το χρώμα δεν είναι και ακριβώς το ίδιο, με την έννοια ότι επειδή είναι maple είναι δύσκολο να πετύχεις ακριβώς το ίδιο χρώμα αλλά εφόσον είναι λουστραρισμένο όπως το υπόλοιπο μπράτσο δεν φαίνεται άσχημα. Είναι μια κιλήδα χρώματος που εκτός του ότι δίνει ''ταυτότητα'' στο όργανό μου, μου θυμίζει ότι πάση θυσία πρέπει να αποφεύγω να κάνω ο ίδιος τέτοιου είδους επισκευές  ;D Εννοείται ότι αν η δικιά σου είναι μαυρη, μπορεί να μην φαίνεται και τίποτα  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε αφού έχεις την μαύρη τότε τα πράγματα είναι εύκολα. Με μία τοπική επισκευή θα είναι μια χαρά, αλλά δυστοιχός οχι όπως πρίν!!! Βάβαια αυτο που μας νοιάζει είναι το όργανο να παίζει καλά και το συγκεκριμένο είναι κλάση Αλέφα ( δλδ τα πάντα όλα)!!!!!

Keep On Rocking!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε κ η φωτο

 

Α, κι εγω που νομιζα οτι εχει γινει τιποτα φοβερο. Αυτο ειναι Mojo. ;D

 

Γνωμη μου ειναι να την αφησεις ετσι. Το πρωτο χτυπημα ειναι παντα το πιο δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου