Προς το περιεχόμενο

Αγορά για ενισχυτή και πετάλι distortion


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες κατ αρχας ευχαρηστω για τις συμβουλες σας...

 

απ'οτι καταλαβαινω απο τα λεγόμενα σας ο bugera εχει ενα προβαδισμα...όποτε θα ειναι ο πρώτος που θα κοιτάξω όταν φύγω με το κάλο απο αυτο το βρώμονησι  ;D

 

Φυσικά είμαι διατεθημενος να ριξω το βάρος στον ενυσχητη και όχι στο πεταλι,παρόλα αυτα ειδα αρκετα αξιολογα πεταλακια που ποσταρατε και μάρεσαν...τωρα δε μένει παρα να κρατησω σημιωσεις και οταν γυρισω αθηνα να βγω στους δρομους με τι κιθαρουλα και να σπασω τα νευρα στους μαγαζατορες  ;D

 

ps: Loki 26 χρονια ορθογραφια δεν εμαθα και τα τελευταια χρονια με τα αγγλικα και τα greeklish εχω χειρωτερεψει το ξερω...γι αυτο βάλτε τα αντιορθογραφικα γυαλια σας για να μην ματωσουν τα ματια σας και υποστητε με  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο BUGERA 333-212 φαινετε πολυ καλος...αλλα 120w για σπιτι??μπορει να παιξει ποιοτικα σε σχετικα χαμηλες εντασεις η θα κερναω τους μπάτσους καφε καθε φορα που θα εχουν τηλεφωνα απο τους γειτονες?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120w??!!! Αν έχεις σκοπό να παίξεις στο ΟΑΚΑ μια χαρά είναι!!

 

Συμβουλή πάνω απο 20 w μην πάρεις δεν υπάρχει κανένας λόγος. 20w Αρκούν για σπιτι-προβα-live

 

(για λαμπάτο ενισχυτή μιλάμε πάντα)

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αμε αν ο ενισχυτης αξιζει τα 500 ευρο,το πεταλι δεν ειναι αναγκαιο και αν ειναι μπορει η αγορα του πεταλιου να αναβληθει για αργοτερα οποτε...ελευθερα  ;)

 

για τον marshall ma 50c τι γνώμη εχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Bugera 333 212  παιζει παρα πολυ καλα σε οποιαδηποτε ενταση οποτε τα περι πολυκατοικιας  120 watt κλπ δεν  στεκουν.Η ενταση που θα παιξεις ειναι θεμα δικο σου και μονο .Ο ενισχυτης ανταποκρινεται παρα πολυ καλα.Δεν το ακουσα η μου το ειπανε τον εχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 333xl ειναι φοβερη περιπτωση ενισχυτη, εχει απιστευτο γκαζι σε εντασεις δωματιου.

Και οπως λεει και ο φιλος παραπανω, δεν μου το ειπαν, τον εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου